Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Jidouhanbaiki ni Umarekawatta Ore wa Meikyuu o Samayou

  Mężczyznę w średnim wieku, który ma tylko jedną pasję w swoim życiu, spotyka stosowny koniec w wypadku drogowym. Tak skończyłaby się większość historii, ale zamiast tego, to właśnie wtedy zaczyna się jego historia, odradza się on bowiem jako to, co najbardziej podziwiał w życiu – automat do sprzedaży! Jednakże jego nowe życie(?) przytrafiło mu się wieść w najgorszym możliwym miejscu – bo co może zrobić automat w lochu pełnym potworów, kiedy nie może mówić, a nawet poruszać się na własną rękę?

  anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Inne: 
  Pierwowzór: 

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  ?×24 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  Tylko i wyłącznie to anime może być jako zapchaj dziurę między innymi seriami 5/10

  1 0

  Kolejny Isekai z serii: "Odrodziłem się jako...". Tym razem bohater odradza się jako automat sprzedający produkty. Jakkolwiek dziwnie i śmiesznie to brzmiało, z zaciekawieniem zacząłem seans. Niestety już po kilku pierwszych odcinkach doszedłem do przekonania, że to kolejna produkcja fabularnie uboga jak podziurawione trampki. Jest kilka postaci - poszukiwaczy przygód, których tak historii jaki i motywacji głębiej nie poznajemy. Wyruszają sobie na misje. Najczęściej wracają z nich bez szwanku dzięki pomocy "Blaszaka" i tak z odcinka na odcinek. Graficznie i muzycznie jest całkiem przyjemnie, ale nie ratuje to tego tytułu - 5/10.

  W serii "Odrodzony jako nie-człowiek" napiszę swoje zdanie. I proszę nie zgadzaj się z nim jeśli tak uważasz. Numer 1: Odrodzony jako szlam - pierwowzór. Ilość scen przegadanych, przewalczonych, cliff hangerów, waifu (Shion!!!) itd., jest dla mnie wzorcem. Numer 2: Odrodzony jako miecz - walki, zaskoczenia, waifu (Amanda!!! ale i kociczka Fran - te dorosłe wersje z gotowania curry) - na prawdę dobre anime. Numer w ciul odległy: Odrodzony jako maszyna wendingowa - nuda, smuta, ziewnięcia przyprawiające mnie o zajady. Rzadko, bo rzadko, ale porzucam serie, które obejrzałem już prawie do końca. Tu 10 odcinków, to u mnie maksimum. Jedna gwiazdka, to i tak za wiele. R.I.P. Tyle ode mnie.

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL