Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Jigoku Shoujo

  Jeżeli odwiedzisz o północy pewną stronę WWW, możesz zamiast kiepsko sfałszowanego komunikatu o błędzie zobaczyć jednookienkowy formularz… Jeśli wpiszesz tam nazwisko kogoś, kogo szczerze nienawidzisz, powinna pojawić się dziewczyna z Piekła – czyli jigoku shoujo właśnie – i zaoferować pakiet usługowy Piekielna Zemsta w wariancie deluxe: „Upokorzę, zabiję i odstawię prosto do Piekła… W zamian za twoją duszę, kiedy przyjdzie twój czas”. Już słyszę, jak co bardziej dociekliwi czytelnicy pytają: „Ale zaraz, kto, do wszystkich diabłów, pragnąłby zemsty tak desperacko, by być gotowym na spędzenie wieczności w Piekle, kto wie, czy nie w tym samym kotle, co obiekt zemsty?” Próbie wiarygodnego udzielenia odpowiedzi na to pytanie poświęcono właśnie znakomitą większość tej serii.

    anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Pierwowzór: 
  Rating: 
  Widownia: 

  Rok wydania: 

  2005

  Czas trwania: 

  26×24 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  Anime takie 7/10, nie jest najgorsze, ale nie moge pominąć tego, że trafiały się nudne momenety, a po kilku odcinkach się poprawiało i zaczeło być ciekawe, przyznam, że musiałem się gdzieś w połowie troche zmusić aby dociągnąć to anime do końca, jako przerywnk między długimi seriami moge polecić, ale nie miejcie zbyt wysokich oczekiwań, anime ma ciekawą fabułę, ale problemem jest to że za wolno się rozwija. Myśle że lepiej by to wypadło przy 13 lub 15 odcinkach.

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL