Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Jigokuraku 09 PL

  Poprzedni odcinekNastępny odcinek
  Cda PL
  Sibnet PL
  Dood PL
  Streamsb   PL
  Voe PL
  Supervideo PL
  Multi-server EN
  Tytuł serii anime: 
  Numer odcinka: 
  9
  Autor napisów: 

  Grupa: Kitsune-subs | Tłumacz: Mrgonem

  Opis odcinka: 

  Okres Edo chyli się ku końcowi. Gabimaru, ongiś najsilniejszy w Iwagakure shinobi, który teraz wyczekuje końca swych dni w celi śmierci, dowiaduje się, że zostanie uniewinniony i uwolniony, jeśli uda mu się sprowadzić eliksir życia z wyspy, o której mówi się, że jest buddyjską czystą krainą Sukhawati. W nadziei na powrót do swojej ukochanej żony mężczyzna podejmuje wyzwanie i udaje się na miejsce razem z katem, Yamadą Asaemon Sagiri. Tam napotykają innych skazanych na śmierć, którzy również szukają mikstury, a także mnóstwo nieznanych stworzeń, dziwaczne posągi, czy też pustelników rządzących wyspą. Czy Gabimaru zdoła wykonać zlecenie i wrócić do domu żywy?

  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  fajna walka

  0 0

  Czyli walka tak naprawdę nie dość, że dopiero się faktycznie zaczyna, to fakt że Zhu Jin przy którym Gabimaru ledwo przeżył sprawia wrażenie najsłabszego z nich, wcale sprawy nie ułatwia. Finałowe odcinki to będzie coś!

  1 0

  Poznaliśmy przeciwników do eliksiru

  1 0

  Czyli wystarczy zadawać mocne ciosy, żeby zabić nieśmiertelne istoty...

  Pog odcinek i wszystko się łączy