K-ON!

Yui Hirasawa rozpoczyna właśnie naukę w liceum. Chciałaby zapisać się do jakiegoś klubu, ale jako że nie posiada żadnych zainteresowań, ma poważny problem z wyborem czegoś odpowiedniego dla siebie. W tym samym czasie Ritsu Tainaka postanawia z pomocą Mio Akiyamy wskrzesić klub lekkiej muzyki (tytułowy K­-ON), któremu grozi zamknięcie z powodu zbyt małej liczby członków. Dołącza do nich jeszcze Tsumugi Kotobuki i w wyniku splotu różnych przypadków cztery nastolatki (z których tylko jedna potrafi dobrze grać na jakimś instrumencie) stają się jedynymi członkiniami klubu i formują zespół muzyczny.

2 sezon: K-ON!!

FILM: K-ON! MOVIE

Zwiastun:

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2009
Czas trwania: 
13×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

nudy 4/10

0 0
@Jarodaro99

To jest anime o okruchy życia i komedie, czyli to jest spokojne anime bez walki i śmierci. Pokazują życie uczennicy w szkole, które uczą się w szkole też mają klub muzyczny i śpiewają. Jeśli chcesz oglądać walki to oglądać inne anime które są walki, jeśli tobie nie spodoba anime które ma gatunek okruchy życia i komediowe. Dlaczego tobie nie podoba?

cudna seria, od pierwszego odcinka zakochałam się w tej kresce hah

9/10 Idealny seinen i shounen ^^ moe moe kiyuu *^* Postacie są ładne, opening i ending jest najfajniejszy, podsumując fajna seria ;)

Słodkie i zabawne

0 1

Nudne jak flaki z olejem. Jak dla mnie komedia tego typu powinna być krótsza tak jak senyuu. Jedyne co mi się podobało to muzyka XD Ogólna ocena 5/10

0 0

Idealna seria na odpoczynek :) Jest proste, lekkie, łatwe w pojęciu i jeszcze prostsze w czerpaniu z niego przyjemności. Lubiane przez wielu postacie z łatwością są w stanie zagościć w sercu, a delikatny humor tylko odświeży dzień. Z ciekawym pokazaniem życia w liceum oraz funkcjonowania w klubie, do którego Japończycy są poniekąd zmuszani. Suma sumarum: jestem przeciw, a nawet za.

0 0

Bardzo spokojne i przyjemne anime opowiadające o zwykłym życiu licealistek - członkiń klubu muzycznego. Polecam jako przyjemną i luźną odskocznię od wszystkiego :)

0 0
@Rafioza

Zgadzam się w 100% ^^

1 0

Przyjemna seria miło od czasu do czasu zobaczyć coś innego poza horrorem, akcją, mecha, heremóką itd. itp. :)

1 0

Seria to moim zdaniem mieszanka moe, komedii i reklamy Yamahy :D Ale nie ma co, zajefajne jest :>

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane