Kaizoku Oujo 12 PL

Poprzedni odcinek
GDrive  PL do 1080p
Cda.pl   PL do 1080p
Netu.tv PL do 720p
Sibnet.ru PL do 720p
Myvi.ru PL do 720p
Doodstream  PL do 1080p
Mp4upload EN do 720p
Mixdrop EN do 720p
Multi EN do 720p
zgłoś błąd zgłoś błąd zgłoś błąd
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
12
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (6)

0 0

Zakręcone zakończenie... :)

1 0

No niestety. Zakończenie dość mistyczne ale przez całe anime nie wiedziało w jaką stronę ma iść. Połowa serii była świetna, druga połowa to spadek formy, droga w której bohaterowie co nie pomyślą to mają racje.

1 0

Zakończenie takie sobie. Kreska o wiele lepsza niż w poprzednim odcinku, muzyka też nie zawiodła. Nawet się trochę popłakałam przy "rozstaniu" Feny i Yukimaru. Ta cała wędrówka na koniec, aby Fena sobie coś przypomniała była tym razem zgodna z kolejnością słów w piosence. Wcześniej podróżowali od końca, więc teraz to może w jakiś sposób sprawiło, że czas dla niektórych osób i miejsc się "odwrócił" i stąd te piratki w mieście. Trochę taki misz-masz wyszedł na koniec, nawet pojawili się mała Helena i Abel. W sumie od początku serii chciałam żeby Fena miała czarne włosy i złote oczy, w połowie się udało. Tylko te włosy takie słabo czarne, jakby wypłukane. Kei też w końcu do nich dotarł i nie pozabijał. Niestety nie było Atlantydy, były tylko pozostałości Arki. A uśmiech Yukimaru na końcu to cringe. XD Mimo troszku narzekania ogólnie anime oceniam pozytywnie. Było pięknie i bajkowo/baśniowo. :)

1 0

Pierwsze odcinki były bardzo dobre i zachęcające ale im dalej tym gorzej a końcówka anime to już totalna tragedia. Zmarnowany potencjał.

0 0

Wizualnie ten odcinek był super, ale chyba czegoś nie załapałem, czy ona nie miała zniknąć i się odrodzić po wyborze który jej dał ten kapłan czy kto to tam był, a tu pyk Fena i Yukimaru na jakieś bezludnej wyspie do tego ona czarne włosy ma. No i jeszcze te 3 piratki czy one czasem nie zgineły na tym statku. Fena im życie zwróciła czy jak.

0 0
@Wojtek

Można powiedzieć, że zniknęła. Nie miała wspomnień i nie była już tą samą Feną.

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?