Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Kakurenbo

W opuszczonym, oblanym legendą mieście spotyka się grupa szukających wrażeń dzieci. Ich celem jest „Otokoyo”, dość szczególna odmiana zabawy w chowanego. Wśród nich jest chłopiec szukający swojej siostry, która zaginęła podczas takiej zabawy. Przemierzając wraz z rówieśnikami mroczne zaułki, musi stawić czoła zbudzonym demonom i w końcu dotrzeć na miejsce przewrotnego finału.

Miejsce: 
Postaci: 
Rating: 
Rok wydania: 
2004
Czas trwania: 
25 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Mogłaby być z tego fajna seryjka bądź dłuższy film. Ciekawy pomysł, przyjemnie sie oglądało :)

8/10 ----- Bardzo fajny ,, horror '', jeżeli można go tak nazwać.. Pomysł na film bardzo ciekawy i bardzo fajnie wykonany / przedstawiony szczególnie w tak krótkim czasie. Od początku ma tą tajemniczość i zaciekawia oglądającego od samego początku. Oczywiście można ponarzekać, że jest trochę za krótki jak na tak coś ciekawego. Demony fajnie wyglądają. Te 25 minut bardzo szybko upłynęły. Kto chciałby pobawić się w ,, Otokoyo '' ? potrzeba tylko 7 osób i jakieś tam ,, nawiedzone '' miasto. Oczywiście kto utrzyma się najdłużej to w nagrodę zostanie ,, demonem ''. -----

Opis anime bardzo mnie zaintrygował. Ale to tylko tyle. Anime jest średnie, ale czego można się spodziewać po 25-minutowej historii. Wszystkie sceny totalnie z dupy, klimat na bardzo niskim poziomie. Pomysł świetny, ale naprawdę beznadziejnie spożytkowany, bo można by rozwinąć tę serię lub chociaż zrobić z tego znacznie dłuższy film z uprzednim przedstawieniem postaci, by bardziej wciągnąć widza do oglądania.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?