Kami no Tou 13 PL

Poprzedni odcinek
Clip  PL do 720p
Vidlox  PL do 720p
Cloud  PL do 1080p
Netu PL do 720p
Vev  PL do 1080p
Vidoza  PL do 720p
CDA  PL do 1080p
Clip EN do 720p
Vidlox EN do 720p
Cloud  EN do 1080p

Zgłoś błąd!

Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
13
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (29)

1 0

@kcck123 Nie spinaj się tak że ktoś dał inną ocenę niż ty , każdy ma swoją opinię i nic ci do tego.

0 0

jeżeli teraz stanie się op to trochę jak w arifurecie będzie albo w tate no yuusha

0 0

I Bam parę lat później na sam koniec w migawce! DAWAĆ MNIE NASTĘPNY SEZON!!!!!! Mam tylko nadzieję, że Rachel dostanie odpowiednio po dupie od wieży podczas wspinaczki. Aż chce się przeczytać oryginał

0 0

Bardzo fajna seria. Na początku trochę sztampowa moim zdaniem, ale to zakończenie zmienia wszystko! Chociaż najbardziej i tak spodobał mi się wątek księżniczek. Soundtrack poza op i en nie jest jakiś wybitny, ale jest w porządku. Kreska nie przypadła mi do gustu (choć porównując ją z pierwszymi rozdziałami webtoona to to jest niebo a ziemia) co nie zmienia faktu, że z czystym sercem mogę wystawić mocne 7/10 i czekać na kolejne sezony. Polecam krótko mówiąc.

0 0

Piękne, czekam na kolejne sezony :)

1 1

I jeszcze dla wszystkich którzy dali 10/10, jestem ciekawa jakby wam szczęki opadły, gdybyście zobaczyli co będzie dalej XD

2 0
@KCCK

Kurna, ale ty masz problem. Spodobało się ludziom i ty i tak ich krytykujesz, bo się nie znają, co ma im się podobać. Jak ci tak źle z tym anime to daj mu 1/10 i powiedz że nieoglądalne gówno. Gadanie, że to anime jest co najwyżej na 7/10... to trzeba mieć problem. Będziesz za to spoljerował fabułę, zamiast dać innym ją odkryć. Tą samą fabułę, którą tak wychwalasz.

0 1
@Freckles-san

A, i jeszcze z tym spoilerem to bardzo przepraszam. Masz rację, nie powinnam go dodawać. Przepraszam jeśli komuś zepsułam zabawę.

1 0
@KCCK

Mi tam wszystko jedno, i tak szybko o tym zapomnę xD

0 2
@Freckles-san

Nie dam 1/10 ponieważ, wtedy przesadziłabym w drugą stronę. Oraz nie zamierzam zmieniać zdania. Jesteście zwykłymi kretynami, którzy gdy tylko usłyszą słowo "popularne" albo "hype" od razu dają 10/10. Wystarczy, że usłyszycie jedną dobrą recenzje od jakiegoś dzieciaka, albo spodoba wam się tylko jedna drobna rzecz, i już dajecie zawyżoną ocenę. Choć wiem, że też mi to niezbyt wychodzi, to próbuje podejść do tego bardziej profesjonalnie. ,......, Szczerze mówiąc, to co powiedziałam jest największym problemem tej strony, Wchodzą tu sami kretyni bez własnego zdania!!! I sama wiem, że taką kretynką jeszcze parę lat temu byłam, możecie to zobaczyć po moich ocenach, gdzie widać, że często mam coś zawyżone, abo zaniżone, ale jestem zbyt leniwa aby to zmieniać. Podsumowując, zawyżając ocenę oszukujecie osoby, które dopiero zamierzają to obejrzeć ponieważ oczywiście ocena jest wysoka! A później i ci idioci pomyślą "skoro wszyscy dają tak wysokie oceny, to chyba mają racje, więc sam dam wysoką ocenę" I w ten sposób wiele ocen z tej strony jest zawyżonych, albo zaniżonych.

1 0
@KCCK

Ewidentnie masz ze sobą problem, mam wrażenie, że chcesz się liczyć w świecie i wyznaczać ludziom jak mają oceniać anime. Nie tak to nie działa, jedni się zachowają i inni nie.

2 0
@KCCK

Wypraszam sobie takie inwektywy. Wystawiłem 10/10 tylko kilku anime, i nigdy nie czytam recenzji jakiś serii przed oglądnięciem. Mam nadzieje, że nie jesteś hipokrytą i u ciebie nie ma ocenianych na 10/10 całego wachlarza przeróżnych serii... Acha, już się bronisz, że to stare dzieje. Sama krytykujesz ludzi za to, co sama robisz. Bo jak ktoś ocenia anime przez pryzmat tego, "że mu się podobało" to jest kretynem... Oczywiście jest to obarczone teorią, że oceny nie są prawdziwe. Najłatwiej krytykować innych za to, że nie szukają we wszystkim kolejnego "Obywatela Kane" tylko zwykłej rozrywki. I co z tego, że to tylko prolog? Tak samo jak wielu twierdzi "jak można dać komedii 10/10". To prolog z założenia ma być gówniany? A podobno jest to najważniejsza część która ma zachęcić, bo nikt nie czyta książek od 14 rozdziału, tylko od początku. Problem ocen, idzie tylko w stronę za wysokich, szczególnie idą od osób które pierwszy raz oglądają anime i są zszokowane, że są takie postacie z tak ciekawą otoczką, przy których takie hity jak fabuły Uncharted mogą się schować, lub stosują zasadę zero-jedynkową. Seria mi się bardzo podobała, i słyszę, że jestem idiotą, bo tobie nie pasowało, ale potem nagle stwierdza, że zasługuje na 7/10... Niczym hejter który nie chce wyjść na ignoranta. I ja rozumiem wszystko, można mieć pretensje, że zmieniano pierwowzór, tak miałem z tarczownikiem, można mieć pretensje, a nawet warto je wspomnieć, bo jak w w.w przykładzie nowe pomysły psuły oglądanie, ale wyzywanie innych od idiotów bo śmieli ocenić coś pozytywnie, nie tak jak ty, to przegięcie. Najpierw masz problem, że ludziom się podoba historia która się tobie podoba, ale najpierw widzieli anime zamiast mangi, a potem wyzywasz ich od kretynów, w którym momencie ostatecznie przegięłaś. Odpisz każdemu komu ta seria się podobała, że jest kretynem, czy może krytyka ogólna wychodzi ci łatwiej.

0 2
@Freckles-san

Dobrze, jesteś kretynem. Ocena 10/10 równa się ideałowi. A myślę, że nawet jak ktoś kto wcześniej nie miał większej styczności z anime, i tak jest w stanie wskazać w tym anime parę błędów. Nie patrzyłam na oceny twoich innych serii, ale skoro nie jesteś w stanie wystawić prawidłowej oceny temu anime, to pewnie w reszcie ocen też robisz błędy. Nie mówię, że każdy ma mieć ocenę 7/10, ale jak już dajesz ocenę "idealną" to powinieneś dokładnie napisać dlaczego, pomimo błędów, dałeś tak wysoką ocenę.

2 0
@KCCK

Sama jesteś kretynką, do tego jesteś wredna dla wszystkich co nie mają równie wysublimowanego wyczucia artystycznego co ty. Co innego wymieniać błędy i grzeszki autorów, co innego znieważać wszystkich. Myślałem, że to co piszą o toksycznych fanach mang to steki kłamstw, ale ty mi udowodniłaś, że tak nie jest. Jakoś fani tarczownika nie musieli wyzywać wszystkich od kretynów, mimo, że pozmieniano to i owo... I takich serii można wymienić mnóstwo. Ciekawe czy też widziałaś tą serie i ją tak chętnie skrytykowałaś. Nie patrze się na oceny innych, w przeciwieństwie do ciebie, to ty masz z nimi problem. Bo w subiektywnej ocenie tytułów, ty, stawiasz się jako guru, bo ktoś śmie stwierdzić coś innego niż ty. Tak, właśnie tak twierdzisz, jak ktoś wystawi inną ocenę od ciebie to jest kretynem, szczególnie jak wystawił ocenę bardziej pochlebną... Jeszcze nie wystawiłem recenzji, ani ostatecznie oceny, ale i tak wiesz lepiej co myślę. ale rozumiem, to taka twoja reakcja obrona by obrazić czyjś gust, że jest głupi i nieobiektywny względem twoich idealnych ocen, to wystawia laurkę tobie. Cały czas narzekasz na zmiany względem materiału źródłowego, wręcz pałasz do nich nienawiścią, ale nie masz problemu z wystawieniem "7/10", ocena która oznacza, że seria ci się podobała i przyjemnie się przy niej spędziło czas... Serio... Kończę z tobą rozmawiać, jesteś toksyczną osobą która wszystko co jej nie pasuje bardzo łatwo przeradza w hejt, przegiełaś w wyzywaniu innych.

0 1

Ej, bo ja was nie rozumiem. Jak można powiedzieć, że to jest 10/10? Akcja toczy się za szybko, jest wiele niedociągnięć, trudno przywiązać się do postaci. Nawet gdyby robili wszystko zgodnie z manhwą to dałabym tylko 9/10, ponieważ nie zdarzyło się tak na prawdę nic co sprawiłoby, że dałabym 10/10. Wszystko co zdarzyło się do tej pory jest tylko prologiem, wstępem do całej historii, Więc nie ma co się tak zachwycać.

2 0
@KCCK

Ponieważ porównując to co obecnie dostajemy a to jedno anime, to jest darem bożym :)

1 0
@Certez

Chyba japońscy twórcy mają jakiś kryzys twórczy. Jedna osoba stworzy coś i po nim jest dużo podobnych serii. Stąd to isekajowe szaleństwo. Jeszcze kij z tym, że podobna tematyka, ale tak wiele wątków się powtarza. Dobrze, że zaczynają brać inne nie tylko "japońskie" twory, może to nauczy twórców trochę pokory.

0 0
@Freckles-san

Zgadzam się :)

0 0
@Certez

I mogli by też odejść od wiecznego szukania nowych serii. A stawiać na sprawdzone tytuły o które fani proszą i nie mogą się doczekać. W USA jak się coś uda, to od razu 5 sezonów planują, a w Japonii przeciwnie.

1 1

Dawno nie oglądałam tak dobrego anime 10/10

1 0

10/10 ten odcinek. Widziałem, narzekania, że sporo pocięto... ale ja nie czytałem oryginału. I myślę, że każdy kto nie czytał, spodoba się ta seria. Paradoksalnie, mam wrażenie, że jest to "reklama mangi". No, czego się dziwić, skoro to autorstwa Koreańczyka. Podoba mi się, to jak nie wszystko jest podawane na talerzu, z wyjątkiem ostatniego odcinka. Ech... aż nie wiem co napisać w recenzji.

0 0

Bam - jesteś dla mnie bohaterem pierwszego sortu. Nawet coś co jest słabością u jednych możesz przekuć w cnotę i geniusz u siebie. Wielu może powie że jesteś ślepo zapatrzony, albo naiwny w kierunku Rachel. Dla mnie wieża stoi otworem u Twoich stóp, bo nie własna przyjemność czy inne zbytki są dla Ciebie ważne a ideały przekraczające marność doczesnego życia.

1 0

Ten na końcuto Bam prawda ? Kozak :) czekam na szybki drugi sezon :)

0 0

I ostateczna ocena 7/10 . Manhwa zdecydowanie lepsza.

1 1

Najważniejsze informacje o wieży:..... 1. Wieża jest podzielona na 3 obszary...... a) wieża zewnętrzna..... - Jest to obszar mieszkalny, szeroka powierzchnia, na każdym piętrze bardzo zróżnicowana pod względem kulturalnym. Wielu z ludzi którzy tam żyją nie wie o wewnętrznej wieży lub Jahadzie i uformowali swoje własne narody z królami...... b) obszar środkowy..... - Tak na prawdę, to sama nie jestem pewna. Ale to chyba miejsce dla regularnych, rankerów i zwykłych ludzi, gdzie po prostu sobie żyją. (Oczywiście mogę się mylić, już nie do końca pamiętam)...... c) wieża wewnętrzna...... - W tym miejscu testowani są regularni. Inaczej mówiąc do tego miejsca mają dostęp regularni, oraz niektórzy rankerzy, tacy jak Hansung Yu, Lero Ro Ren i inni. (Yuri przybyła do tego miejsca nielegalnie co może grozić nawet śmiercią)...... d) obszar poza wieżą...... - Jest to nieznany obszar i oprócz paru osób, nikt nie wie co tam się znajduje. Z obszaru poza wierzą przybył Bam, Rachel oraz 10 liderów wielkich rodzin i Jahad (nie wiem jak z Enryu oraz Phantanium, jeśli informacja była podana, to przepraszam ale nie pamiętam.)..... 2. Dlaczego Bam nie zginął z głodu? Nie jestem pewna, mogę wysnuć tylko teorię..... a) Shinsu.... - Myślę, że to dzięki shinsu Bam nie umarł z głodu. Do życia wystarczyła mu tylko energia shinsu. Oczywiście nie każdy jest w stanie to zrobić, Bam po prostu jest bardzo wyjątkowy..... - Jak wiemy shinsu jest światem samo w sobie. Pomaga oddychać i żyć, a także jest podstawą wszelkiej energii. Shinsu może być wodą, ogniem albo światłem. Może zmieniać się w nieograniczony sposób..... - Shinsu spowalnia starzenie ciała. Dlatego też rankerzy nie umrą ze starości, a regularni będą się starzeć wolniej. Dzięki temu niektórzu mogą mieć nawet po kilka tysięcy lat lub więcej. Np. Yuri ma na pewno ponad 500 lat....... - Podstawową jednostką shinsu jest bang. Bam na tę chwilę może użyć tylko 1 banga, a np. podobno nieregularny Enryu może w jednym czasie użyć aż 9000 bangów....... - Ktoś kto nie miał z shinsu nigdy styczności powinien nauczyć się kontrolować 1 banga w parę miesięcy (Bam nauczył się to robić chyba tylko w 1 dzień)...... - Jeśli ktoś chce kontrolować shinsu, bez użycia specjalnych przedmiotów, musi dostać zgodę od administratora piętra. Chyba, że jest nieregularnym. (wyjaśnię w następnym punkcie)...... - Istnieje wiele umiejętności shinsu. np. odwrócona kontrola przepływu shinsu. Jest to umiejętność, którą Bam użył na Hoh. Zwykłemu regularnemu nauczenie się jej, zajęłoby ok. 100 LAT, a jak sami widzieliśmy, Bam nauczył się tego od razu....... 3. Rankerzy i regularni....... a) Rankerzy....... - To osoby które doszły na szczyt wieży, inaczej mówiąc do 134 piętra czyli miejsca gdzie jest Jahad....... - Po osiągnięciu szczytu, rankerzy wykonują normalną pracę, np. tak jak Lero ro lub Hansung nadzorują testy dla regularnych. Oczywiście to na przykład. Rankerzy, ponieważ są rankerami, mogą dostać prawie każdą pracę. Lub nawet żyć bez niej....... - Rankerzy są cholernie silni, tak na prawdę można już przestać nazywać ich ludźmi, tak silni są....... - Jeszcze silniejsi od rankerów, są high rankerzy, czyli bardzo silni rankerzy. Do tych osób zalicza się np. Yuri Ha Jahad....... b) Regularni....... - Są to osoby, które zostały wybrane przez Headona, aby wspinały się na wieżę. Często mają jakieś talenty, lub po prostu silną wolę....... - Po osiągnięciu szczytu stają się rankerami....... - Dla zwykłego regularnego przejście wieży zajmuje ok. 500 lat....... - Od opuszczenia piętra testowego, czyli pięter od 1 do 20, regularni są dzieleni na klasy od E do A. Im wyżej się wespniesz tym wyższą masz klasę....... c) Nieregularni....... - Są to osoby, NIE wybrane przez Headona, tylko przez wieżę. Otwierają drzwi do wieży własnoręcznie, łamiąc przy tym zasady wieży....... - Za każdym razem, gdy nieregularny wchodził do wieży, następował w niej chaos. Dlatego też nieregularni nie są zbyt lubiani....... - Nieregularni łamią zasady wieży, dzięki temu, np. nie potrzebują zgody administratora do używania shinsu....... - Nieregularnych, określa się po prostu jako potwory. Zawdzięczają to swojej nadzwyczajnej sile, umiejętnościami i talentami........ (Rachel jest wyjątkiem)....... - Jak na razie, w wieży nieregularnymi są: Jahad, 10 liderów wielkich rodzin, Phantanium, Enryu, Urek Mazino, Bam, i przypadkiem Rachel....... 4. Organizacje....... a) Armia Jahada....... - Jahad....... *Król wieży, pierwszy, który zawarł kontrakt z administratorem wieży i utworzył w środku swój własny świat jako król....... * Jest nierególarnym, który wszedł do wieży razem z 10 liderami wielkich rodzin........ *(więcej informacji mogłoby byś spoilerami, znajdziecie je czytając manhwę)....... - Księżniczki Jahada....... * Służą jako miecze chroniące króla........ * W ich ciele płynie krew Jahada, dlatego też nie mogą mieć partnerów i dzieci, aby nie przekazywać "świętej" krwi, i tym samym mocy, tym którzy na to nie zasługują......... * Księżniczki Jahada są wybierane, jedna na 100 lat. W tym stuleciu księżniczką została Endorsii, po czym zaczęła wspinać się na wieżę........ * Karą za zdradzenie Jahada jest odrzucenie tytułu księżniczki, inaczej mówiąc, śmierć....... * Księżniczki Jahada nie powinny robić niczego, co mogło by źle wpłynąć na imię ich ojca (Jahada)....... * Oczywiści księżniczki nie są na prawdę jego córkami......... * Niektóre, wybrane księżniczki, po zostaniu rankerami otrzymują broń z serii 13 miesięcy. Taką wybraną księżniczką jest np. Yuri Ha Jahad........ - Armia Jahada........ * Jest złożona z rankerów i regularnych oraz tak na prawdę wszystkich sprzymierzeńców Jahada, w tym też 10 wielkich rodzin. (więcej o tym w dalszych rozdziałach manhwy)........ b) FUG........ - Jest to organizacja przeciwko Jahadowi (więcej o tym w dalszych rozdziałach manhwy)....... c) Wolhaiksong........ - Jendym z głównych członków jest Urek Mazino........ - Głównym celem (nie wiem czy Ureka, czy organizacji) jest wydostanie się z wieży........ - 77 piętro, jest piętrem tej organizacji. Tam Yuri powiedziała aby dostał się Bam, oraz tam udał się Lero Ro z Qantzem........ d) Warsztat/ Workshop....... - Jest to miejsce gdzie powstaje wszystko co jest w wieży, czyli bronie itd. ....... - (więcej o tym w dalszych rozdziałach manhwy)......... Nie chce mi się już więcej pisać, tyle powinno wystarczyć.

1 0

Ostatnie słowa Hwaruyn "Witaj w wieży bogów" Miały oznaczać, witaj w miejscu gdzie każdy może cię zdradzić, gdzie zabijanie jest na miejscu dziennym, gdzie każdy coś stracił. W tym miejscu masz wielu wrogów, wielu którzy chcą cię zabić, lub wykorzystać. W tym miejscu wszystko w co wierzyłeś, może przepaść. W tym miejscu wróg może stać się sprzymierzeńcem, a sprzymierzeniec, wrogiem. Wieża to miejsce wielu sekretów i straconych nadziei. Wszystko to co widzisz może być fałszywe, a wszystko to, co fałszywe, może okazać się prawdą. Wieża to miejsce wielu pożegnań, ale też miejsce, gdzie wszystko może się zacząć. U góry wieży znajdziesz to czego pragniesz, ale po drodze stracisz wszystko to, co miałeś.

1 1

I musieli zj*bać ostatni odcinek! Gdzie jest moment, gdy Rachel mówi, że boi się nocy (Bama)? Gdzie jest wyjaśnienie kim jest przewodnik (nawigator)? Gdzie są pierścionki które dał im Hansung? I ostatnie, Bam będzie się wspinał na wieżę z własnej woli????!!!!! No do K*rwy, Bam stracił swój powód dla którego wspinał się na wieżę, stracił wszystko co miał. Jest tylko wrakiem człowieka pod rozkazami FUG!!!! Wspinanie się, aby spotkać Rachel jest drugoplanowe, chcę się dowiedzieć prawdy przy okazji, skoro i tak czy siak został zmuszony wspinać się na wieżę. To znaczy, przynajmniej na początku, bo później to wiemy co się stało. A, i jeszcze zapomniałam, że nie było momentu gdzie Endorsi zaprasza Bama na randkę!!! No do cholery! Przecież całą bitwę warsztatową będzie trąbić tylko o tym!!!

1 0

10/10 <3

2 0

Spoko się ogląda czekam na więcej

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?