Kanata no Astra

W 2063 roku podróże kosmiczne stały się czymś powszechnym. Ośmioro uczniów z Liceum Caird wraz z jednym dzieckiem wyruszają na tygodniową wycieczkę na planetę McPa. Aries Spring, nasza główna bohaterka, nie mogła być bardziej podekscytowana. Jednakże wkrótce po ich przybyciu pojawia się tajemnicza kula, która przenosi naszych bohaterów 5 000 lat świetlnych z dala od domu, gdzie znajdują pusty statek kosmiczny, Astrę. Uczniowie będą musieli pozostać silni, zarządzając ograniczonymi zasobami i współpracując, by wszyscy mogli bezpiecznie wrócić do domu, dryfując w mrokach kosmosu.

Zwiastun:

Czas: 
Miejsce: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2019
Czas trwania: 
12 x 23min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (8)

1 0

To druga albo trzecia produkcja w moim życiu która tak odebrała mi mowę i umiejętność pisania, że naprawdę.... absolutnie nie mam pojęcia jak wyrazić słowami to, jak bardzo zakochałem się w Kanata no Astra, jak bardzo uwielbiam to anime i jak niesamowicie się cieszę że je obejrzałem! Mamy tu wszystko! Ciekawy początek, niesamowicie poprowadzoną fabułę która pokazuje to jak absolutnie obcy ludzie stają się przyjaciółmi, pokonują wszelkie przeciwności losu i każdą smutną czy szczęśliwą chwilę przeżywają razem, tajemnice, spiski, zwroty akcji, JA PIERNICZE, MAJSTERSZTYK. Każdy bohater bez wyjątku jest świetną i dobrze napisaną postacią, mamy delikatne nuty romansu, wspaniałe jest oglądanie tego jak dojrzewają i się rozwijają mentalnie. Co boli? Że anime zostało tak wspaniale zakończone, że nie ma żadnych nadziei na kontynuacje :(. Aczkolwiek szanuję studio za to, że ostatni jak i 1 odcinek są rozszerzone żeby jak najlepiej otworzyć i zamknąć historię. Ogólnie nie ma co tu dużo pisać o zakończeniu, mamy absolutnie pełny zakończony happy end. 11/10. Uwielbiam !!!!!! Polecam z całego serca!!!!

1 0

Jedno z lepszych anime w tym sezonie, jeśli nie najlepsze :)

0 0

Świetne i emocjonujące anime. Oryginalna historia i wspaniale opowiedziana . Polecam każdemu 😍😄

0 0

Wielkie woow wciąga mocno !

3 0

9/10 ----- Co za świetne anime.Wciągnęło mnie od pierwszego odcinka. Genialna fabuła i bohaterowie. Zdecydowanie w czołówce tego sezonu. Powiedziałbym, że wzorcowe anime jeżeli chodzi o zakończenie historii, a nie nie dostajemi w większości coś w rodzaju- ,, Maybe, we will back.'' Tak właśnie powinno być poprowadzone każde anime od początku do końca. Trudno mi tu znaleźć coś do czego mógłbym się pzyczepić w tej serii. Dla mnie jest ono jak najbardziej poprawnie stworzone i poprowadzone, a nie jedno anime już widziałem. Osobiście uważam, że każde dobre anime, takie które myśli o dostaniu się wysoko, powinno mieć 48 minutowy zarłówno początkowy jak i finałowy odcinek, tak aby wszystko ładnie rozpocząć i zamknąć. Tak jak zrobili to właśnie tutaj. Klasa sama w sobie. Po obejrzeniu tego anime czuje ulge fabuła została pociągnieta ładnie od początku do końca. z początku obawiałem się że po tak ładnym początku jaki nam sprezentowali dadzą nam jakieś słabe zakońćzenie bądź coś w rodzaju - ,, Czekajcie na drugi sezon.'' Jestem zadowolony z tego anime. Oby więcej takich w przyszłości. Polecam wszystkim. -----

1 0

O jaa... Od dawna nie mogłam doszukać się jakiejś przyjemnej serii, którą skończę na raz, a nie będę przekładać jej obejrzenie na później. I oto jest Kanata no Astra - cudowne anime, o tematyce kosmosu, z barwnymi postaciami i wieloma tajemnicami, które dopiero w ostatnim odcinku można uznać za wyjaśnione. Co tu więcej mówić. Podobało mi się. Spodoba się każdemu, kto lubi z odcinka na odcinek wymyślać coraz to nowe teorie i rozwiązania zagadek. No...Polecam.

0 0

Ja chce 12 odcinek!!!! To anime jest cudowne! Takiej serii o kosmosie chciałem od daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawna!

0 1

tłumaczenie odc 6 przed 5 ok :P

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?