Kanojo mo Kanojo

Historia skupia się na Naoyi, uczniu pierwszej klasy liceum. Po tym jak nasz bohater wyznaje uczucia Saki, dziewczynie w której podkochiwał się przez długi czas, jego życie jest bliskie ideałowi. Jednak pewnego dnia piękna, młoda dziewczyna Nagisa postanawia wyznać miłość Naoyiemu. Choć Nagisa i Naoyi dogadują się idealnie, ten wyznaje że ma już dziewczynę. Jednak dziewczyna, nie zniechęcona tym faktem, obiecuje pewnego dnia ponownie wyznać swoje uczucia. Nasz bohater wpada jednak na pomysł, aby zapytać Saki co sądzi o tym, aby ten umawiał się z nimi obiema w tym samym czasie. Choć dziewczyny, zwłaszcza Saki, nie są zbyt zachwycone tym pomysłem, koniec końców zgadzają się na takie rozwiązanie.

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2021
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Mogło to wyjść gorzej i samo anime nie wyszło źle tylko średnio, no imo mogło być o wiele lepiej ale śmiechłem parę razy i nie uznam tego anime za zapychacz tylko średnią półkę. Jest deklaracja na 2 sezon więc może podkręcą tą produkcją. Po 1 odcinku będzie wiedzieć czy wam to podpasuje, warto sprawdzić. Leci ocena 7/10 i mam nadzieję że 2 sezon wyjdzie lepiej

0 0

Będąc szczery nie za bardzo przypadło mi do gustu to anime. Koncept 2 dziewczyn nie jest taki zły ale dodanie kolejnej dziewczyny, która się nie podda, żeby się z nim umówić. A na koniec przyjaciółka, która też się w nim kocha ale chce, żeby jej przyjaciółka się z nim umawiała, bo nie chciała, żeby coś się pomiędzy nimi stało i byli dalej razem. Po obejrzeniu nie uważam, że to było kiepskie anime ale nie było takie dobre. Jak dla mnie 6/10.

0 0

Takie rzeczy tylko w anime , ale nie najgorsze , da sie obejrzeć

5/10 bezsensowna komedia, ciężko się ogląda

0 0

Dziwne... Irytujący typ ale laski pocieszne :D

1 0

No spoko, ale jakoś nie spoko xD Fabuła jest h$jowa i raczej sezon 2 nie ma sensu 6/10

0 0

Dobre było, pocieszne .8/10

Ciężko się ogląda. Trudno powiedzieć czy obejrzę całość.

Swego czasu Terrence Popp powiedział, że haremy są tworzone dla zaspokojenia swoich potrzeb, ergo, bliżej im do narcyzmu, niż do rzeczywistych uczuć.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

EMITOWANE

Emitowane