Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
 • Emitowane

 • Nowe/Update

 • Kanojo, Okarishimasu 2

  Opis z 1 sezonu:

  Rzucony przez swoją dziewczynę, rozbity emocjonalnie student Kazuya Kinoshita próbuje wypełnić pustkę w swoim sercu za pomocą wypożyczonej dziewczyny z mobilnej aplikacji. Na początku Chizuru Mizuhara wydaje się idealną dziewczyną ze wszystkim, o co mógłby poprosić: wspaniałym wyglądem i słodką, troskliwą osobowością. Widząc mieszane opinie na jej profilu po ich pierwszej randce i nadal dręczony przez swój poprzedni związek, Kazuya uważa, że Chizuru po prostu bawi się sercami mężczyzn i pozostawia jej negatywną ocenę. Wściekła na brak szacunku dla niej ze strony klienta, Chizuru ujawnia swoją prawdziwą naturę: szorstką i temperamentną, będącą całkowitym przeciwieństwem pierwszego wrażenia Kazuyi. W tym momencie Kazuya otrzymuje wiadomość o wypadku swojej babci i jest zmuszony zabrać ze sobą Chizuru do szpitala. Choć okazuje się, że to nic poważnego, jego babcia jest zachwycona, że Kazuya znalazł wreszcie poważną dziewczynę, co zawsze było jej życzeniem. Nie mogąc powiedzieć jej prawdy, Kazuya i Chizuru są zmuszeni do fałszywego związku — zachowują się tak, jakby byli prawdziwymi kochankami.

  Miejsce: 
  Pierwowzór: 
  Widownia: 

  Rok wydania: 

  2022

  Czas trwania: 

  12×24 min
 • Sezon znacznie lepszy od pierwszego. Niestety protag dalej 0 totalne ale przy najmniej miewa przebłyski np 12odc. ogólnie ten sezon w porównaniu do pierwszego można nawet polecić ale dalej nie jest to coś specjalnego. w mojej opinii słabe 7/10 ale to głównie wina protaga bez niego ocena była by o co najmniej jedno oczko wyżej.

 • Głóny bohater to nadal ciapa. W pewnych momentach nie mogłam już znieść jego zachowania ale mimo to było w tej produkcji coś przez co oglądałam serię dalej. Czekam na kolejny sezon.

 • Drugi sezon się zakończył, a poza rozszerzeniem “haremu” Kazuyi i poznaniem części historii bohaterów pobocznych nie za dużo się zmieniło. Kazuya mimo 20 lat na karku i odbywaniu randek już nie tylko z Mizuharą, ale też z innymi dziewczynami nadal zachowuje się jak dzieciak, co bardzo irytuje. Owszem ma swoje momenty, ale to tylko momenty, przez większość sezonu był nie do zniesienia. W tym wszystkim najbardziej żal mi Ruki, która “staje na głowie”, żeby Kazuya ją wreszcie zauważył, a nie na wiele się to zdaje. Zobaczymy co wymyślą w trzecim sezonie.

 • >