Kara no Kyoukai: Mirai Fukuin – Extra Chorus

Dwie przeplatające się historie. Mikyia spotyka nieśmiałą dziewczynę, którą dręczy zdolność przepowiadania przyszłości. Tymczasem Shiki zaczyna prześladować zamachowiec, który również wydaje się zdolny przewidywać wydarzenia, zanim nastąpią. Ale czy zdolności tej dwójki naprawdę są takie same?

 

Kolejność oglądania: serie należy oglądać od dołu strony do góry (to znaczy zacząć od Fate/Zero, a skończyć na Carnival Phantasm) lub też zacząć od Fate/Stay Night, Fate/Stay Night Unlimited Blade Works oraz Fate/Stay Night TV Reproduction, a następnie przejść na sam dół strony i oglądać już w takiej kolejności, w jakiej serie są ułożone (w pierwszym przypadku serie są ułożone chronologicznie, w drugim Fate/Stay Night, której wydarzenia dzieją się po Fate/Zero, ale która została nadana w telewizji wcześniej, wskakuje na sam początek). Dodatkowe informacje: anime składa się z kilku powiązanych ze sobą w różny sposób serii – powiązania te przedstawia następujący diagram: zobacz.

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rating: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2013
Czas trwania: 
90 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (6)

Sprostuję, jest tu błąd, bez tego Extra Chorus, bo Extra Chorus to odcinek specjalny do tego filmu, który ma 32 minuty.

Chyba Wam się w głowach pomieszało, przecież to nie jest ten film, usuńcie to stąd i nie wprowadzajcie ludzi w błąd... Prawdziwy ma 32 minuty...

Ostatni film z serii, jeden z lepszych, bardzo przypadł mi do gustu. Trochę dużo tych rodzajów przewidywania przyszłości, ale wszystko zrozumiałem. Chciałbym by wyszły jeszcze z minimum dwa filmy, w jednym by pokazali co się potem stało z Shiki i Kokutou, oraz w drugim losy Many. Przyjemnie się oglądało, to teraz następna seria w kolejce to Carnival Phantasm,bye ;)

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?