Kara no Kyoukai: The Garden of Sinners Movie 4: Garan no Dou

Po dwuletniej śpiączce, spowodowanej wypadkiej samochodowym, Shiki Ryougi budzi się, lecz ma amnezje. Pewnego dnia odwiedza ją Touko Aozaki, właściciel studia “Garan no Dou”. Z powodu utratu swojej alternatywnej osobowości, Shiki straciła nie tylko wspomnienia dotyczące wypadku, lecz również poczucie rzeczywistości. Dziwne i tajemnicze istoty atakują ją i starają się przejąć kontrolę nad jej ciałem, gdyż wyczuwają, że nie ma w niej duszy. Jednakże, pewnego dnia Shiki spotyka napastników, którzy używają siły i Shiki podejmuje decyzję o walce z własnej woli.

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Rating: 
Rok wydania: 
2007
Czas trwania: 
7 (50 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (6)

0 0

Super :)

7/10 ----- Kolejna część filmu, która wyszła super. W końcu wiadomo jak ,, Shiki " podjęla tą pracę i dlaczego. W sumie to właśnie powinna być pierwsza część dilmu moim zdaniem. Szkoda, że nie jest to w kolejności chronologicznej - fabuła. Jednak jeżeli jest to przedstawione w takiej właśnie kolejności to ma to na pewno jakiś ,, sens ". Jest ciekawie i sądząc po końcówce filmu po napisach moźna zgadywac, że bedzie jeszcze ciekawiej. Bardzo mnie zainteresował ten ,, czarodziej " - nie pamiętam imienia. Nie mogę się doczekać, aby obejrzeć kolejną część ,, Kara no Kyoukai ". -----

Wystrzałowy film i w ogóle, ale seria tych filmów trwa za krótko, fajnie by było zobaczyć z 2h filmu, a nie 50 min. Co do samego filmu 'otchłań' to mi się bardzo podobał, ale najtrudniejsze w tym wszystkim jest poukładanie sobie tego chronologicznie. Na moje szczęście trzeci ostatni wyprodukowany film, czyli Wrota Siódmego Nieba jest połączeniem sześciu pierwszych filmów, i to chronologicznie ułożonych wydarzeniami, tak więc jest na co czekać.

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?