Kawaii Dake ja Nai Shikimori-san

Anime Kawaii Dake ja Nai Shikimori-san: Shikimori wydaje się być idealną dziewczyną: uroczą, zabawną, słodką, ale ma też interesującą „ciemną stronę”, która pojawia się tylko w specjalnych warunkach. Jej chłopak, Izumi, uwielbia spędzać z nią czas, zwłaszcza kiedy do głosu dochodzi ta rzeczona druga strona.

Zwiastun:

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Jako typowe romansidło nawet ujdzie, w miarę rozwoju fabuły robi się całkiem znośne. Drażnią mnie tylko dwie rzeczy. Po pierwsze wiek postaci, bo w którymś momencie jest powiedziane, że Shikimori ma bodaj 17 lat oraz główny bohater - i nie mówię tu o jego pechu. Jeśli tak się zachowują zakochani w sobie prawie dorośli ludzie, to ja nie mam pytań. A już apogeum kiczu to był pocałunek w policzek na koniec całej serii. Serio? Tylko tyle? No to całość musiałaby mieć chyba z pięć sezonów, żeby faktycznie między nimi zaiskrzyło. I jeszcze to głupie zachowanie w końcówce ostatniego odcinka - jakby Izumi miał 5 lat, a nie 16 i nie wiedział co mówi, eh... a mogło wyjść bardzo dobre zakończenie... 5/10.

0 0

Odpadłem pod koniec jakoś nudne w h... ale może komuś się spodoba 5/10

2 0

Jak dla mnie kompletna porażka. Definitywnie to anime powstało na podstawie schematu każdego anime o średniej jakości do oglądania. Niczym kompletnie się to anime nie wyróżnia od pozostałych oprócz charakterów głównych postaci, które i tak są podobne do tych co są w innych seriach. Jedyne co się wyróżnia to chęć rywalizacji a co za tym idzie wygranej oraz pech. Kompletnie wykorzystali każdy ze schematów, że aż musieli zrobić 3 różne festiwale w różnych odcinkach. Nie można zapomnieć o rywalce jeżeli można ją tak nazwać. Okropne wykorzystanie jej, aż można pomyśleć, że została tam wklejona tylko i wyłącznie przez schemat. Jak dla mnie to anime to jeden wielki schemat wszystkich anime o tematyce romansu i nie opłaca się oglądać. Nawet jeśli się chce obejrzeć anime o romansie to są już lepsze serie, które wykorzystują schemat lepiej i jest jeszcze jakiś własny pomysł jak np. Uzaki-chan wa Asobitai! Kompletna strata czasu 3/10

0 0

Przyjemnie się oglądało aż szkoda że to już koniec

0 0

Że tak zapytam kiedy zostaną dodane kolejne odcinki ?

0 0

to już jest skończone czy wstrzymane?

0 1

Silna kobieta i jej ciapowaty chłopak. To anime ...flix robił? Zobaczymy co z tego będzie.

2 0

Zapowiada się na "sztos". ♥

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

EMITOWANE

Emitowane