Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Kawaii Dake ja Nai Shikimori-san 09 PL

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
GDrive  PL do 1080p
Cda.pl   PL do 1080p
Netu.tv PL do 720p
Sibnet.ru PL do 720p
Myvi.ru PL do 720p
Doodstream  PL do 1080p
Mp4upload EN do 720p
Sbplay2 EN do 720p
Multi EN do 720p
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
9
Autor napisów: 

Anime Fan  –  Cześć wszystkim wrzucam tutaj odcinek Anime który sam tłumaczyłem i nigdy tego nie robiłem jest to pierwszy filmik, który tłumaczyłem więc jeżeli będą jakieś błędy dajcie mi znać w Kom Miłego oglądania.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Najdziwniejszy odcinek jaki był, a i ała moje oczy!!! co to za napisy?!?

0 0

Obejrzałem ten odcinek głównie po to, żeby zachować ciągłość fabuły serialu, jednakże drogi autorze napisów, jedyne co Ci w nich wyszło dobrze, to umiejscowienie kwestii w odpowiednim momencie. Tłumaczenie jest okropne, byłeś/zrobiłeś/przyszedłeś w rozmowach między dziewczynami, a także brak spójności w tłumaczeniu sprawia wrażenie, że odcinek został wrzucony na jakąś stronę do autotłumaczenia i otrzymałeś gotowy pliczek tekstowy do spojenia go kolejnym programem w jedną całość. Ba, nawet pewnie go nie przejrzałeś, bo w 8:37 widać nawet adres strony, na której były tłumaczone wiadomości z telefonu Shikimori. Inny przykład braku jakiejkolwiek edycji i korekcji tekstu? Fragment, w którym chcą zagrać w koszykówkę, wpierw mowa o boisku, a potem o... sądzie?! Dude, WTF?! Ja doskonale zdaje sobie sprawę, że słowo "court" w języku japońskim jest zapożyczeniem i biorąc pod uwagę to, z jakiego języka ono jest i ma ono wielorakie tłumaczenie, tak powinieneś sobie zdać sprawę z tego, że nie wali się takich kwiatków. Kolejną rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę jest czcionka i jej kolorystyka. Do czcionki nie mogę się przyczepić, bo była ok, ale sorry, kilkukrotne cofanie i pauzowanie odcinka, żeby doczytać co jest napisane bo nie widać napisów, jest nie do zaakceptowania, gdzie nigdzie się z tym nie spotkałem poza szanowaną przeze mnie serią Monogatari. Konkluzja? IMO opcje masz dwie. Opcja nr 1 to wzięcie powyższych uwag pod uwagę i zdecydowana poprawa jakości swoich tłumaczeń, bądź opcja nr 2, niech to będzie twoje pierwsze i ostatnie tłumaczenie czegokolwiek ever. Tyle z mojej strony, trzymaj się cieplutko.

0 0

Dlaczego dajesz męską końcówkę podczas wypowiedzi dziewczyn? I ten kolor. Trzeba nieźle wytężać trzeszcze, żeby przeczytać.

0 0

przepraszam, ale te napisy są okropne. Skasuj to z internetu. Mam na myśli wygląd, tak to się nie znam.

0 0

Również dobrze można by było przewinąć ten odcinek i lecieć dalej

1 0
@Bejbi 1875

Well, osobiście uważam że gdyby nie ten odcinek to pozostałby niesmak po sytuacji na dachu. Także pominięcie tego co się działo z relacją Kamiya-Shikimori byłoby dużym zlekceważeniem fabuły. Tym bardziej że Kamiya i Nekozaki to bardzo przyjemne postaci.

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?