Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Kawaisugi Crisis

  Liza Luna is an alien who wants to destroy Earth upon her first look. But the planet has a plethora of good things, and it would be a pity for her not to check it out. Thus, Earth is spared from destruction, and the alien starts to wander around places. Soon, Liza ends up in a cat cafe, where she will encounter creatures that are beyond her understanding.

  (Source: MAL News)

  Zwiastun:

  anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Pierwowzór: 
  Postaci: 
  Widownia: 

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  12 ×24 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  Obejrzałem kilka odcinków. Na początku reakcje Lizy Luny były na prawdę śmieszne. "Musk" jej się topił za każdym razem, kiedy widziała jakieś słodkie, ziemskie zwierzę. Potem stało się to nudne. A jeszcze potem wq... denerwujące. Dosłownie jakby każdy odcinek od jednej sztancy. Wprowadzenie nowych postaci kosmitów dołączających do Lizy właściwie nic nowego nie wniosło. Jedna dostaje małpiego rozumu, drugi ma alergię, ale "dzielnie walczy". Nuda, rutyna i powtarzalność do bólu wręcz fizycznego. Szkoda, bo z początku polubiłem tę serię. Teraz kwalifikuję to anime jako "Nikt nie chciał, nikt nie oczekiwał, a mimo wszystko nam to dali. Na co i po co?" Zaś sama ocena, to 4/10 i to tylko dlatego, że są tam ładne kosmitki. Porzucam.

  0 0

  Obejrzałem trzy odcinki, ale dalej nie zdzierżę. Poza zachwytami nad zwierzakami i ich słodkością w tym anime jest bardzo niewiele czegokolwiek. Podejrzewam, że w założeniach miała to być komedia o zwierzaczkach, ale mnie tutaj nic bynajmniej nie bawi - raczej nudzi. Drop.

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL