Kaze no Stigma

Kazuma Kannagi nie miał łatwego dzieciństwa. Bo czyż można szczęściem nazwać urodzenie się bez jakichkolwiek mocy w rodzinie, która od pokoleń włada ogniem? Z pewnością nie. Nawet treningi surowego ojca w niczym nie pomagają – chłopak nie wykazuje żadnych zdolności pirokinetycznych. Jednakże, aby nie splamić honoru rodziny, osiemnastoletni Kazuma staje do pojedynku z utalentowaną kuzynką Ayano. Gra toczy się o dużą stawkę: zwycięzca w przyszłości odziedziczy tytuł przywódcy klanu i otrzyma legendarny miecz Enraiha. Nietrudno jednak przewidzieć wynik tej potyczki: pokonany chłopak zostaje wyrzucony z domu pod pretekstem zhańbienia rodziny.

 

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Rating: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2007
Czas trwania: 
24×25 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (29)

Straszna nuda. Oczywiście to tylko moje zdanie, ale na romans to za mało. Słaba akcja zdarzeń...Bohateroie może nawet ciekawi ale to mnie nie zachęca do oglądania. Skończyłam na 5 odc i nie mam zamiaru dalej tego oglądać.

0 0

gdzie tam jest ecchi i trójkąt romantyczny ?ale anime warte obejrzenia polecam

wtf czemu tylko 1 odc

2 0

To anime ma bardzo dużą wadę , a mianowicie nie ma kolejnego sezonu . Chociaż na niego nie można liczyć :/

0 0

Linki powygasały chyba :<

1 0

Bardzo ciekawe anime pełne akcji, zwrotów akcji, humoru oraz wszystkiego po trochu. Seria mi się spodobała, prawdopodobnie kiedyś obejrzę ją ponownie 9/10

Dobre anime, tylko czekam na całość a nie jeden odcinek i koniec ;)

6 0

Napisałem prośbę o upload całej serii prawie 3 miesiące temu, ktoś się tam zgodził, nawet podbijałem dla przypomnienia ale do tej pory nie widzę efektu

Ja cały czas mam nadzieje że ta seria jednak pojawi się tu w całości :) wielokrotnie wracam do tej serii ze względu na jej jakość. Polecam każdemu aby zapoznał się z tym tytułem.

0 0

Ostatni odcinek był wysłany 22 kwietnia, kiedy kolejne, czy w ogóle będą następne ?

0 1

Anime nawet nawet, trzeba rzec. Może spodziewałem się czegoś więcej po tym tytule, ale patrząc na to sumarycznie... Humor jest, walki są, jakaś fabuła jest, romans powiedzmy, że też jest. Bohaterowie nie denerwują a raczej rozśmieszają. Nie ma wprowadzenia zbędnego w takich tytułach haremu. No w sumie pewna oryginalność tego co tu się odwala, przyciąga do tego anime. Końcówka trochę za słaba, ni to shocker , ni jakiś happy end, po prostu takie nijakie. Pomimo słabego zakończenia, animełe polecam, bo fajnie się przy tym bawiłem. Szkoda tylko autora i prawdopodobnego braku kontynuacji serii ze względu na jego śmierć. Ale trzeba wierzyć, może coś wyczarują ;)

1 0

Zaciekawiła mnie ta seria, teraz tylko poczekać na wszystkie odcinki, i będzie seansik ;D

0 0

Dokładnie, NARESZCIE!

0 0

No wreszcie, doczekać się nie mogłem.

            
      

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?