Kekkai Sensen

Akcja toczy się w wyrwie pomiędzy Ziemią, a zaświatami, która otworzyła się nad Nowym Jorkiem, zamykając w nieprzepuszczalnej bańce mieszkańców miasta i stwory z innych wymiarów. Mieszkają razem już od lat, ale teraz ktoś grozi, że zniszczy bańkę. Grupa superludzi zamierza do tego nie dopuścić.

 

2 sezon: https://a-o.ninja/anime/kekkai-sensen-beyond anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Rating: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2015
Czas trwania: 
12x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Bardzo dobre anime, polecam

0 1

znam to z osu, ciekawie

0 1

Pamiątkowy Komentarz 20.03.19

1 0

Bardzo interesujące anime. Po pierwsze jest ciekawa, chociaż wolno rozwijająca się fabuła. Po drugie kreska jest zabawna i przyjemna dla oka. Po trzecie postacie są dosyć charakterystyczne, chociaż sam główny bohater czasem zmienia swoje zachowanie jak babka w ciąży. Po czwarte i najważniejsze jak dla mnie w tym tytule to humor. Podsumowując jest warte obejrzenia, bo jest przyjemnością samą w sobie (chociaż niektóre odcinki z braku akcji potrafią denerwować, ale jednak warto dać szansę tej serii). Dla mnie 7/10 i miejsce w moim serduszku.

Porażka. Zapowiadał sie seans, a co mam? Brak tłuamczenia.. Ludzie jak już dodajecie te weby to chociaż z napisami - bo ta strona do tego służy.. Może i jdynie na jednym webie jest dostępne, ale dla mnie jest on najgorszy (a wlaściwie dla mojego komputera) i nie da się na nim oglądać, ponieważ ciągle mi tnie ): Mam nadzieje że za jakieś pare tygodni wszystko się naprawi.

1 1

:-) :-O :-c

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane