Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Kenja no Deshi wo Nanoru Kenja

Sakimori Kagami gra w VR/MMORPG o nazwie Arch Earth Online. Jest doświadczonym graczem o imieniu i wyglądzie podobnym do starszego brodatego czarodzieja z pewnej książki o pierścionku.
Pewnego dnia kupuje przedmiot zmieniający wygląd postaci, jako ostatnią deskę ratunku, aby wydać tracącą ważność walutę, i wpada na pomysł, żeby wybrać postać taką, jak chciałby wyglądać, gdyby jego postać była kiedykolwiek dziewczyną.
Zasypianie powinno zawiesić grę, ale Kagami budzi się nadal online i czuje, że gra stała się nieco bardziej realistyczna. Czy Arch Earth Online w końcu otrzymało długo oczekiwaną aktualizację?

Zwiastun:

Widownia: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
12 x 20 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Nie najgorsze ale mogłoby być lepsze!!!!!!

0 0

No takie przeciętne bym powiedział. Niektóre momenty były niezłe ale patrząc na całokształt to było przeciętnie. Jak się nie ma co obejrzeć go może być ale inaczej to nie ma co oglądać tego. 5/10

1 0

Heeee niby isekai ale pocięty i poskładany z fragmentów. Mnóstwo dziur, które powinny być wypełnione... Aż sam się zastanawiam, co z tego zlepka wyniknie... xD

0 0

Pierwsze dwa odcinki nawet przyjemne, issekai standard, zamknięcie w grze komputerowej i główny bohater który jest OP. Trochę lepiej się zapowiada od ,,Shikkakumon no Saikyou Kenja" ale nadal dupy nie urywa.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?