Kenja no Mago 2

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
clip PL
verystream PL
Vidlox   PL
Mango   PL
cloud PL
Flix555 PL
Vidoza   PL
Cherry   PL
clip   EN
Stream  EN
Cherry   EN
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
2
Opis odcinka: 

Po tym, jak Shin przeprowadza się do stolicy kraju wujaszka Disa, udaje się zwiedzać miasto i ratuje dwie piękne dziewczyny z rąk łowców demonów. Wtedy nie zdaje sobie sprawy, jak wielki wpływ owo spotkanie będzie miało na jego przyszłe życie w Akademii Magii. Tak oto nadchodzi sądny dzień egzaminu wstępnego…

Discord anime odcinki
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (4)

0 0

Głupio animatorzy przetłumaczyli sceny. Shin zdobył maksimum punktów na teście pisemnym, a animowano debatę tak jakby zdobył pierwsze miejsce samymi zdolnościami praktycznymi. Nie było też słynnej dyskusji, kiedy zastanawiali się czy ta uczelnia może go czegoś nauczyć. A otrzymali rozkazy od króla, aby socjalizować Shina. Największym grzechem jest scena gdzie Shin wychodzi załamany. To powinno wyglądać tak, że dziewczyny myślały, że oblał egzamin, a Cecily powinna go pocieszyć. Dlatego myślały, że Shin Walford figurujący na liście to ktoś inny. Dlatego powstał karygodny błąd gdzie jednocześnie wiedzą, że jest na szczycie uczniów, ale są zaskoczone, że to Shin Walford. No i gdzie precedens z żartem podczas przemowy. To była dobrze wyreżyserowana scena, a tutaj to nuuudy.

0 0

Vidlox upadł ? Nigdzie nie chce działać, lel

1 0

nie wiem dlaczego pod koniec ta dziewczyna się tak rozpłakała

2 0
@Damian

Przeczytaj mangę. Tam jest to dobrze wytłumaczone. Maria nalegała, żeby Cecily ,,wykorzystała" dobroć Shina, aby ją obronił. A ona to traktuje jako nadużycie dobroci. Więc kiedy zaoferowano jej osłonę najwyższej jakości, to było to dla niej za wiele i przyzwoitość nie pozwoliła jej przyjąć tej oferty.

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?