Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Kimetsu no Yaiba: Katanakaji no Sato-hen

  Tanjirou, Nezuko i ich towarzysze wyruszają na poszukiwanie kolejnych członków grupy Demon Hunter Corps, by walczyć z demonami i odkryć tajemnice ich przeszłości. Bohaterowie muszą zmierzyć się z silnymi wrogami i pokonać swoje słabości, aby osiągnąć swoje cele i ocalić ludzkość przed demonami.

  Zwiastun:

  anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Inne: 
  Pierwowzór: 
  Postaci: 
  Rating: 
  Widownia: 

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  11×24 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  8/10 Dzieje się oj dzieje :P Powolutku... powolutku Tanjirou zbliża się do Muzana :)

  0 0

  Nawet spk. 7/10. animacja jak zwykle na wysokim poziomie i pozwalając sobie na grubianizm który każdy miał w głowie lecz być może nikt tego nie napomknął, nezuko w formie demona w tym kimonie ma naprawdę zacne cycki. Ogólnie spk wygląda w tej formie demona, chyba nawet kiedyś strzelę jej fanart'a.

  0 0

  Rewelka, warto było czekać !!!

  0 0

  Dla mnie ten sezon taki 7/10

  0 0

  Osobiście dałam 10/10 bo animacja,postacie,muzyka i sam vibe mi podchodzą. Fabuła może i prosta ale robi robotę (wkoncu nie kazde anime musi byc pisarskim arcydziełem rozwalającym mózgi by je rozumieć). Choć jako że czytam mange po polsku na bieżąco to mam też troche wieksze pojęcie niz osoby oglądające nie znające paru wątków które potem nabierają więcej sensu.

  0 0

  Mimo swojej prostoliniowości fabuły, muszę przyznać, że ten sezon był dobry. Udało im się pokonać 2 wyższe rangi nie rozwalając przy tym całego miasta i nezuko uzyskała odporność na słońce, a tanjirou ze szpitala wraca do szpitala xd. Dziwi mnie to, że tak mocno ukrywają położenie wioski, jednak demony bez żadnego problemu dotarły do niej. Ogólnie to był dobry sezon i tylko teraz pozostaje czekać na kolejny :) 8/10.

  0 0

  Super się oglądało. Czekam na kolejny sezon :)

  0 1

  fajnie że tu są odc szybciej niż na desu

  0 0

  Pierwszy odcinek specjalny, wspaniały <3

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL