Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

King of Thorn

Śmiercionośny wirus Meduza wywołuje ogólnoświatową epidemię. Brak lekarstw powoduje wybranie 160 osób i poddanie ich hibernacji, w nadziei, że kiedy się obudzą można będzie ich wyleczyć. Wśród wybrańców znajduje się młoda dziewczyna Kasumi, która jednak nie może w pełni cieszyć się tą nominacją, ponieważ jej siostra, Shizuku, która również jest zainfekowana nie została wybrana. Szczęśliwych wybrańców przetransportowano do Cold Sleep Capsule Center znajdującego się w starym zamku, gdzie Kasumi zasypia z nadzieją, że dane jej będzie jeszcze raz zobaczyć się z Shizuku. Przebudzenie nie jest jednak, takie jakiego się spodziewano. Cały zamek pokryty jest cierniami, a ponadto zamieszkują go nieznane stworzenia i potwory. Jak długo spali? Skąd pochodzą te stworzenia i ciernie? Co stało się ze światem? Kasumi wraz z innymi osobami, które przeżyły przebudzenie będzie starać się poznać odpowiedzi na te pytania, walcząc jednocześnie o przetrwanie.

Pierwowzór: 
Postaci: 
Rating: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2010
Czas trwania: 
110 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Jedno wielkie WOW. Świetny film. Nie spodziewałam się tak wspaniałego arcydzieła. Bardzo polecam.

Oglądałam dawno temu, ale pamiętam, że było dość ciekawe, chociaż wolno się rozwijało. Fani szybkich akcji raczej nie będą specjalnie zainteresowani. Swoją drogą, to jest film, skoro jest osobna zakładka na filmy, to można by to tam przenieść ;)

0 0

Bardzo przewidywalny po niektórych kwestiach na początku filmu. Niesamowicie się wynudziłem, robiłem nawet kilka dłuższych pauz bo przysypiałem. Moim zdaniem temat dobry ale na serie kilku odcinków a nie te półtorej godziny.

Film z przepiękną fabułą, szczerze mówiąc to się nie spodziewałem takiego arcydzieła. Polecam oglądnąć póki jeszcze VK'a działa :)

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?