Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Kingdom

W okresie Walczących Królestw w starożytnych Chinach (475-221 pne). W królestwie Qin, żyją Shin i Hyou – sieroty wojenne. Marzą, by kiedyś udowodnić swoją wartość na polu walki. Niestety pewnego dnia Hyou zostaje zabrany przez ministra. Po walkach Hyou powraca do wioski, ledwo żywy. Tymczasem Shin spotyka chłopca, który bardzo przypomina Hyou, Ei Sei. Okazuje się, że jest królem Qin, a później będzie cesarzem Shi Huangdi.

 

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2012
Czas trwania: 
38x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Bardzo fajnie mi się oglądało to anime jedynie do czego mam ubolewania to CGI osobiście nie lubię tego no ale cóż po pewnej chwili można się przyzwyczaić. Co mi się podobało najbardziej to nacisk na taktyki, spiski, oraz same walki wszystko przyjemnie się ogląda. Może momentami przeciągane ale co tam wybaczam ;D 8/10

10/10-Dawno nie widziałem tak dobrego anime.

1 0

Po pierwszych odcinkach byłem bardzo sceptycznie nastawiony ,ale im dalej tym 100000 razy lepiej jest GENIALNE KOCHAM ♥ Daje 10 : )

1 0

Jak dla mnie grafika 3d ssie, ale po paru odcinkach dało sie przyzwyczaić, to po za tym anime zajebiste! Kocham walki, obmyślanie stategii, walke o władze. Zajebisty ost i fabuła. Dzieki za odcinki. No teraz drugi sezon!

0 0

kto się waha niech zaczyna odrazu jedno z moich ulubionych 10/10

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?