Kino no Tabi: The Beautiful World – Animated Series 10 PL Full HD

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
Open
Mango
Vidlox
Rapid
Tune
eStream
Daily
Open
Mango
Openload Player

Zgłoś błąd!

Numer odcinka: 
10
Autor napisów: 

Grupa: AO-Subs | Tłumaczenie: Cherry Garden full of Blue Roses | Korekta: Mesmerise

Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (5)

0 0

Dziwny odcinek , ja tam bym opuścił wioskę bez żadnego wahania, przecież każdy ceni swoje życie, jakie by nie było

Odcinek mnie bardzo zaskoczył. Nie spodziewałem sie takiego zakończenia. Mówi sie "karma", choć według mnie chodziło bardziej o odkupienie win. Tylko ta postawa Kino... Co o niej sądziecie?

@Freckles-san

Uważam że dobrze myślała. No bo gdyby ją zabrała to cała jej rodzina i wszyscy znajomi spłonęli by w lawie a ona z depresji po zobaczeniu takiego widoku, mogła by popełnić samobójstwo skacząc z klifu albo zabierając kino pistolet i strzelając się w głowę. Takie coś było by dla kino nie do zniesienia. Takie coś mogło by spowodować u kino niechęć do podróżowania, a nawet samobójstwo.

@Lukasz0625

No właśnie ! Sam tak myślałem, ale potem nasza mnie konkluzja "zaraz, czemu jej ulżyło kiedy się dowiedziała o jej śmierci? Przecież czego się mogła obawiać, zanim lawa zniszczyła miasto." A no tego, że dziewczynka za nią pobiegnie... jakby nie było, Kino miała u niej dług za to, że ona pokazała jej miasto, tak więc odmowa byłaby bardzo nie na miejscu (sam takiego zakończenia się spodziewałem, plus to, że się okaże, że po tych zdeklarowanych trzech dniach, ludzie zaczęliby ją wyganiać i stąd te legendy). Jedyne czego się mogła obawiać to właśnie tego, że ona za nią poleci i będzie przez jakiś czas za nią odpowiedzialna. Gdy Kino dowiedziała się o śmierci tej dziewczynki to jej ulżyło "bo nie będzie się musiała nią zająć"! Obawiała się czegoś i jej ulżyło! To dość brutalne stwierdzenie, ale potwierdza to jej reakcja na własne odczucia. Aż sama siebie nie potrafiła zrozumieć, jak może tak czuć, i mówi to Hermesowi. Taka myśl mnie naszła przez zwykłe zastanowienie się "co było powodem obaw", dobrze wiedziała, że nikt nie przeżył tego kataklizmu, ulżyć musiało jej z innego powodu. Jakby tam pojechała z myślą, że ktoś mógł przeżyć, to jej uczuciem powinno być rozczarowanie albo smutek, byłoby jej pewnie żal, że mogła uratować dziewczynkę, może później by pomyślała, że może dziewczynka nie mogła by tego wytrzymać... Równoległa historia tego chłopaka z psem i "adoptowaną córką", pokazuje, że trzeba iść naprzód, a przykład tej niewolnicy pokazał, że trzeba żyć. Sam uważam, że dziewczynka dostając w ręce list od rodziców, zdałaby sobie sprawę z tego, że rodzice zrobili to z miłości do niej i z szacunku do nich powiedziałaby sobie "że ich nie zawiedzie". A naznaczona jako ostatnia z miasta, starałaby się pokazać coś sobą. Szczerze wątpię w jej miękkość, kochała rodziców i uszanowałaby ich decyzję. Może twórcy pomyśleli tak jak ty albo ja na początku, lub jest to nie dopatrzcie (w co wątpię).

0 0
@Freckles-san

jest fairy gone 3 odc już

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?