Kinsou no Vermeil: Gakeppuchi Majutsushi wa Saikyou no Yakusai to Mahou Sekai wo Tsukisusumu

Uczeń szkoły magii, Alto, któremu grozi powtórzenie roku szkolnego, przypadkowo znajduje tajemniczą księgę, aktywując tym samym zaklęcie, w wyniku czego przyzwana zostaje potężna kobieta demon o imieniu Vermeil. Zaskoczony i nieco zdezorientowany bohater prosi ją, aby ta została jego chowańcem. W ten sposób rozpoczyna się historia chłopaka kroczącego ramię w ramię z najsilniejszą istotą świata.

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Dobry średniak 7/10

0 0

Po pracy do wyluzowania, jak najbardziej. Przyjemnie się oglądało i nie było trzeba przewijać. 7/10

1 0

Tytuł nie oferuje dla mnie nic ciekawego takie 5/10. Trochę cyca, trochę akcji, użalania się nad sobą, kłótni kochanków i wszystko w dość mało interesującej oprawie.

0 0

Z komedii ecchi do... ciekawej historii? Da się. Nastawiłem się na komedie, gdzie uczeń szóstkowy i sumienny nie może sobie poradzić z przywoływaniem, aby nie oblać roku chwyta się wszystkiego i przywołuje demona, którego prosi o to, by stał się jego chowańcem. A przywołana demonica Vermeil, była bardzo nie zaspokojona. Dodajmy do tego przyjaciółkę z dzieciństwa i jest materiał na ostrą komedie. I pierwsze odcinki właśnie o tym są... Ale o dziwo na tym się nie kończy, a z czasem, fabuła i otoczka, staje się bardzo spójna, ciekawa, nawet poważniesza i daje spore możliwości rozwoju historii. Było to dla mnie zaskoczenie, bo pierwsze odcinki nie sprawiały, że w tym kierunku pójdzie ta seria. Alto jest sympatyczny i sumienny, kibicuje się mu w jego postanowieniu, podoba mi się fakt, że wraz z postępem fabularnym nabiera odwagi. Vermeil, choć przez większość czasu robiła za seksbombę, święcąc swoimi wymiarami i ciałem, tak z czasem nie robi tylko za fanserwis, ale prawdziwą osoba, której zachowanie staje się z czasem oczywiste. Do tego przechodzą ciekawą przemianę, ciekawie śledzi się ich poczynania jak i rozumie postępowanie. Inni bohaterowie są napisani dobrze i nie miałem momentu, że się zastanawiałem kto kim jest. Ale jeszcze nie było na tyle czasu by jakoś ich rozbudować, choć parę postaci dostało krótkie historie. Jest więc historia klasyka, o chęci zostania silniejszym i walki ze złem. Choć nie jest też jakoś niesamowicie, sposób levelowania bohatera i to, jak szybko staje się tak super potężny, sprawia u mnie, że twórca serii szybko będzie wzbogacał serie o nowe lepsze poziomy bohaterów, bo już mieliśmy do czynienia z pewnym magiem platynowym z najwyższej półki. Kolejnym minusem, jest też dla mnie, ostatni odcinek, zrobiony niestety po staremu... nijak. Tylko namawiając widza, by dalej śledził tą historię, nie dając jakkolwiek satysfakcjonującego zwieńczenia czegokolwiek. Kreska i muzyka były na przyzwoitym, dobrym poziomie. 8/10.

0 0

Nawet przyjemne. Fajnie się oglądało.

0 0

Takie nijakie

0 0

Dobre :)

0 0

Całkiem przyjemny animiec na wolny wieczór. Bez specjalnych twistów fabularnych czy odkrywczych pomysłów, ale na tyle dobrze i sprawnie zrealizowany, że swobodnie broni się sam. Czekam na kolejny sezon.

1 0

Super się oglądało nie mogę się doczekać Drugiego Sezonu

3 5

Panie i Panowie ostatnio przesadzacie z tymi ocenami, praktycznie każde nawet gówniane anime, nie schodzi poniżej 8 gwiazdek, natomiast tutaj jest średnio. Rozumiem, że jest "bufet" w postaci seksownej kobiety, ale bez przesady.

0 1
@Inori

Akurat fabularnie, to nie licząc dość komediowo-ecchi startu, jest zaskakująco dobrze.

2 0
@Inori

zawsze są te osoby którym sie to podoba, bo nawet jak będzie jakieś anime które naprawde jest gównem to zawsze znajdzie ktoś to to lubi i da 10gwiazdek (to nie hate tylko moja opinia)

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane