Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Kinsou no Vermeil: Gakeppuchi Majutsushi wa Saikyou no Yakusai to Mahou Sekai wo Tsukisusumu 12 PL

Poprzedni odcinek
GDrive  PL do 1080p
Cda.pl   PL do 1080p
Netu.tv PL do 720p
Sibnet.ru PL do 720p
Myvi.ru PL do 720p
Streamsb  PL do 1080p
YU  PL do 1080p
Multi EN do 720p
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
12
Autor napisów: 
Opis odcinka: 

Alto Goldfilled był zwykłym uczniem akademii magii, dopóki nie postawiono mu warunku, dzięki któremu mógłby zdać do kolejnej klasy – zawiązanie paktu. Tak oto udając się do biblioteki, znalazł książkę, która mu przy tym pomogła. Przywołał seksownego chowańca i uratował się przed kiblowaniem. Jednakże to się na tym nie kończy! To jest dopiero początek historii młodego maga oraz jego demonicy. Zapraszamy do oglądania zwariowanych przygód głównych bohaterów!

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

xD

0 0

Niby spoko,ale jakos mały niesmak, miejmy nadzieję że 2 sezon zrobi robotę.

1 0

The end :)

2 1

A koniec był... jak to zazwyczaj animce robią... Antagonista wycofał się pod byle pretekstem, główny bohater coś postanowił, cała gama krótkich scen przypominające ważnych dla historii bohaterów i zapowiedź czegoś większego. Fajnie by było jakby wyszedł kolejny sezon.

0 0
@Freckles-san

Ten odcinek był zbyt przeleciany. Wszystko działo się zbyt szybko i przez to było po prostu umowne. Szczególnie wspomniane przez ciebie "Antagonista wycofał się pod byle pretekstem". W sensie to jest modus operandi każdego złola w każdym anime, ale umówmy się- przez "wycofaniem się" mógł powiedzieć "dobra daj mi 15 sekund posprzątam tu", zrobić czystkę 1 poważniejszym zaklęciem i "dobra skończyłem możemy iść". Ot zostaje mieć nadzieję, że S2 wyjdzie dostatecznie szybko, że nikt nie zapomni o tym tytule i zostanie tam poruszony wątek antagonistów bardziej, niż całe 2-3 scenki na sezon.

0 0
@mongol13

Anime dawało radę, ale ostatni odcinek to takie do bulu animcowe, nijakie zakończenie. Tony tego jest przy isekajach. Zero bum, tylko stwierdzenie "to dopiero początek".

0 0
@Freckles-san

No i Alto nie bawi się już w bycie prawiczkiem, tylko zmężniał, zaś Vermeil zaczęła się słodko zawstydzać i w końcu zachowują się jak pełnoprawna para. Też czekam na sezon II. P.S. Chętnie obejrzał bym sobie "3 Seconds Later, He Turned Into a Beast" tego samego Studia, które zrobiło to animu. Ale nawet po angielsku ciężko znaleźć...

0 0
@Ludolf

Mam wrażenie, że to taki fetysz pewnych twórców. Gdzie dominująca i odważna pod względem seksualnym, po czasie zamienia się w zdominowaną i skrytą... Coś jak z książkami w stylu "50 tearzy greya", gdzie facet z badboya, koksa itp. zamienia się w romantyka i miłego typa przynoszącym swej królowie prezent.

3 0

Końcówka jak dla mnie trochę rozczarowująca. Spodziewałem się ostrego napierdzielu, a nie było to nawet preludium. Tyle dobrze, że bohaterowie zdają sobie już sprawę ze swoich uczuć i mam wrażenie, że ich relacja się rozwinęła. Mam nadzieję na dalszy ciąg tej historii.

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?