Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Kitakubu Katsudou Kiroku

Kitakubu” to japońskie określenie dzieciaków, które po szkole wracają prosto do domu, zamiast uczęszczać do klubów, uprawiać sporty czy inne pozaszkolne aktywności. W pewnej szkole średniej istnieje prawdziwy klub Kitakubu, do którego należą dziewczyny, które robią tylko to, na co mają ochotę. Przewodniczącą klubu jest Sakura, dziewczyna-lekkoduch. Poza nią do klubu należy Botan, spadkobierczyni szkoły antycznych sztuk walki, Claire, córka zarządcy potężnego konglomeratu Kokonoe. Do klubu dołącza również Natsuki , zaproszona przez inną pierwszoklasistkę – dziewczyna nie jest jednak przygotowana na specyficzne aktywności klubowe.

 

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2013
Czas trwania: 
12x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Aktorzy podkładający głosy pod postacie brzmią tak jakby im się nic nie chciało i średnio pasują do odpowiadających im ról :/ Wgl to jest słabe jak na komedię.. Większość żartów nie jest śmieszna. I jeszcze to ciągłe komentowanie tej denerwującej dziewuchy z anteną na głowie.. Dotrwałem do 5 odcinka i porzuciłem. I tak myślę że obejrzenie tych 5 odcinków było stratą czasu. Nie polecam.

0 0

Seria całkiem znośna. Oczywiście najpierw trzeba przebić się przez słabo wykonane pierwsze odcinki, jednak potem jest nie najgorzej.Początkowe epizody zostały zrealizowane bardzo źle. Zapewne to sprawa niezbyt doświadczonej ekipy (tak mi się wydaje) oraz seiyu, które dopiero w większości dopiero rozpoczynały swoją przygodę z dubbigiem do anime, bo podkładane głosy brzmiały nieadekwatnie do tego co działo się na ekranie. Gdzieś od 4 odcinka było już lepiej, więc jeśli kogoś interesują klimaty, gdzie akcja toczy sie zazwyczaj w jednym pomieszczeniu i nastawiona jest na dość proste gagi, musi pomęczyć się z początkiem, by dostać to czego oczekuje. Dałem 8/10, ale ze względu na ten zły początek to ocena troszkę zawyżona.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?