Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Kizuna no Allele

  Ta historia opowiada o silnych więzach między dziewczynami. Kizuna AI pojawiła się jak kometa w wirtualnym świecie i stała się popularna w mgnieniu oka. Po zdobyciu nagrody Lapin d’Or – najwyższej nagrody Virtual Grid Awards – przez pięć lat z rzędu, zniknęła równie szybko, jak się pojawiła. Minęło kilka miesięcy od tamtej pory… W Akademii ADEN specjalizującej się w szkoleniu młodych talentów, którzy zadebiutują w wirtualnym świecie, studenci z różnymi nadziejami i marzeniami ciężko pracują każdego dnia. „Chcę być wirtualną artystką tak jak AI!” – z tym przekonaniem w sercu, młoda dziewczyna o imieniu Miracle zapisuje się do Akademii ADEN. Tam poznaje różnych ludzi i z nimi tworzy wspaniałe nowe wspomnienia, podążając za swoimi marzeniami. Jesteś gotowy? Jej historia zaczyna się teraz.

  Zwiastun:

  anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Pierwowzór: 

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  12×24 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  Seria poruszająca bardzo poważny problem, który pojawia się już od kilku lat. Dokładniej wskazuje na to dlaczego kosmici się z nami nie kontaktują. Ukazuje jak powoli przyzwyczajamy się i pozwalamy skrajnościom istnieć jako coś normalnego. Pokazuje jak szybko dziś granice są coraz bardziej przesuwane do tego stopnia, że już powoli przestajemy je dostrzegać. Zaledwie dwa odcinki spowodowały u mnie przemyślenia nad tym dokąd zmierzamy.

  0 0

  Pierwszy odcinek obejrzałem, ale serie idol-podobne to całkowicie nie moje klimaty. I jeszcze to chamsko wciśnięte CGI, żeby "uwiarygodnić" wirtualną rzeczywistość w czasie występów, dramat. Porzucam.

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL