Kodomo no Jikan

Dwudziestotrzyletni Daisuke Aoki rozpoczyna pracę w szkole, obejmując funkcję nauczyciela i wychowawcy. Pierwszy dzień i już wpadka – biedak chciał się przywitać z klasą, nie spodziewał się jednak, że w sali, do której zmierzał, uczennice właśnie przebierają się w stroje do gimnastyki. W końcu rozpoczynają się planowe lekcje, ma więc drugą szansę, by dobrze wypaść przed stadkiem dziewięciolatków, niestety – zazwyczaj liczy się pierwsze wrażenie. Dzieciaki już zdążyły przyczepić mu metkę zboczeńca, w dodatku jedna z uczennic, której na imię Rin, stwierdza, że się w nim zakochała, a on musi odwzajemnić to uczucie, gdyż widział ją nago.

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rating: 
Rok wydania: 
2007
Czas trwania: 
12x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (13)

1 0

gdzie podziały się odc?

jak ktoś już obejrzy 12 odcinków i mu mało to potem jest Kodomo no Jikan: Ni Gakki 3 odcinki a następnie: Kodomo no Jikan OVA 3odc mega śmieszna seria zwłaszcza 2 odc wizyta w domu rodzinnym Aoki :P

Najlepsza jest Usa i nauczycielka Houin :P swoją drogą podobnie to brzmi do czegoś :P

Niby tabu zakazanej miłości itp, początek lekko mroczny, potem głupkowato i zabawnie, ale potem okazuje się jaką mroczną historie ludzie mogą kryć, anime porusza trudne tematy. Warto obejrzeć :)

Czy tylko ja mam pokazane tylko dwa odcinki

@limonka15

Ja też. Wiesz może co jest grane?

0 0

Według mnie nie ma tu aż tak dużo ecchi, co jest jakimś plusem (nie mówię, że wcale nie występuje). Fabuła nie powala, ale jakieś tam tło ogólne buduje. Pomijając wszystkie występujące tam trójkąty miłosne itp. można uznać to za nawet miłą komedię z jednym nieco smutniejszym odcinkiem. 7/10

0 0

Jeżeli ktoś ma zamiar płakać o pedofilii, to niech nie rusza mangi. xD

0 0

W ova jest fragment, w ktorym wlosy znikaja i pojawiaja sie przechodzac przez oko postaci! Bardzo fajne anime.

Poszli za daleko z ecchi, ale mimo to tytuł przyjemny do oglądania. Niektóre odcinki naprawdę śmieszą a niektóre ..... (odcinek 6-tak bez większych spoilerów-miłego oglądania). Openink 3/10, ending (powala) 11/10, fabuła 8/10, humor 8/10, kreska 6/10, całość takie mocne 7/10. Tak po większej i cięższej seri na wyluzowanie polecam.

0 0

Mam nadzieje, ze nie posuną się tu za daleko.

Ecchi, podstawówka.... Nie żeby coś, ale moim zdaniem seria trąci pedofilią na kilometr.

0 0

Anime widziałem, a nawet jestem w trakcie mangi. Cóż mogę rzec, dla mnie przyjemny tytuł, ale to dlatego, że lubię loli, a ecchi we wszelkiej maści mnie nie przeraża. Jeżeli ktoś jest uprzedzony do "mocnego" ecchi w wykonaniu małych dziewczynek, to niech szuka dalej innego anime.

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?