Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Koe de Oshigoto!

Historia obraca się wokół Aoyagi Kanny, 16-latki, która w dniu urodzin zostaje poproszona przez swoją 28-letnią siostrę, aby przyłączyła się do firmy, w której ta pracuje i zaczęła podkładać głosy pod postacie w grach eroge.

 

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rating: 
Rok wydania: 
2010
Czas trwania: 
2x30 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Dobra teraz po tym mogę się zastanowić co ja robię ze swoim życiem. Na początku myślałem, że ,, e tam to nie może być takie straszne, anime które opowiada historie dziewczyny podkładającej głoś do gier erotycznych nie będzie taki zły i tylko 2 odcinki więc to obejrzę" ale jednak się myliłem. Na początek zobaczyłem, że gatunek to ecchi więc zacząłem oglądać ( tak w ogóle teraz zauważyłem, że rating to seks ale nie ważne), jednak gdyby nie to, że są tylko 2 odcinki to bym tego nie obejrzał. Jakoś nie kręci mnie oglądanie jak 16 latka oblizuję dorosłemu człowiekowi palec i przy tym dochodzi i przy okazji cały dźwięk tego jest nagrywany i wrzucany do gry . Aż się dziwie, że to ma 7.53 gwiazdki przy 58 głosach ale cóż każdy może sobie oglądać co lubi więc mówi się trudno. Jak dla mnie to anime było do bólu obrzydliwe i dziwię się, że to obejrzałem. Jak dla mnie to 2/10.

jestem w totalnym szoku , że a ) podobało mi się b) czułam zawiedzenie, że tylko 2 odcinki . To anime ma potencjał na coś więcej xd

0 0

To było by dość oryginalne jakby zrobili z tego pełną serie. Taki New Game tylko z grami +18.

Trochę śmieszne i cholernie zboczone. Polecam na nudne dni

2 0

Popłakałam sie ze śmiechu, co ja oglądałam hahha :D

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?