Koi to Uso 11 PL Full HD

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
Openload Player
Openload
Vidlox

Zgłoś błąd!

Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
11
Autor napisów: 

Grupa: AO-subs | Tłumaczenie: Mankor | Korekta: Yasha-san

Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (13)

0 2

Szczerze to nie jestem w stanie zrozumieć Nejimy. Miał laskę, w której się kochał od podstawówki, okazało się, że ona też się w nim kochała, i co? Tak łatwo mu o tym zapomnieć i przy tak wielu okazjach nic nie zrobić? Na jego miejscu już przy 3. odcinku wybrałabym Misaki. Nie żebym miała coś do Ririny, bo też jest super postacią. Ale, kurcze, nie jestem w stanie pojąć głównego bohatera.

5 0
@Nea

Nie jestes w stanie go pojąc bo chyba nie rozumiesz jak ważny jest ten system i porblemy jakie moga wyniknąć z tego dla ich rodzin -_-

1 0

Kto czytał mangę? Kogo też wkurza że zmieniają jakieś szczegóły istotne? Jak złapanie bukietu? Przecież to Ririna go złapała. O co chodzi? https://i.pinimg.com/236x/e5/5e/f1/e55ef14001456e42ff7152e5b66ed10a.jpg

1 0

Biedna Ririna. I mówię to mimo, że jestem w #teamMisaki. Serio tak dużo ludzi chce w anime o miłości, żeby byli ze sobą ludzie, których dobrała jakaś maszyna albo system, a nie dwoje ludzi kochających się w sobie od wielu lat?

2 0

Ale jakie wybrać Misaki?! Nie ma, że boli macie system, wszyscy się chajtają jak im zalosuje a oni odpierdalają maniane. Co, oni jedyni byli zakochani w kimś innym przed dostaniem zawiadomienia? No nie sądzę.

1 0

Kłamstwo-Takasaki i Miłość-Ririna tak tylko mi przychodzi do głowy

3 0

#TeamRirina - bardziej mi pasują do siebie, ale zobaczymy jak to się potoczy w ostatnim odcinku. A tu taki bait - wybierze Nisakiego xD Haaa Geyyyyy!

0 0
@Norma

hehehe

6 0

Mnie zastanawia wątek Nisaki... Wyzna mu uczucia?

0 0
@Avalone

Mnie tez to meczy, niby go pocalowal i skrycie do niego wzdycha ale nic nie mowi :)

Yukari jest strasznie niezdecydowany, a Ririna każe mu teraz wybierać... Mam cichą nadzieję, że odpowie od razu, a nie na koniec/ po drugiej połowie odcinka. Chociaż... co ja się oszukuję? Pewno będą to przedłużać... jak się da, bo za tydzień ostatni odcinek.

GRRR NIE TYLKO NIE MISAKI! ;_; #TeamRirina! T^^T Zgadzam się z @xnares ;w;

0 0

Te tygodnie długo mijają :(

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?