Komi-san wa, Comyushou desu. 2

Drugi sezon Komi-san wa, Comyushou desu. 

Zwiastun:

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

2 sezon Komi, jest o wiele lepszy niż 1 sezon. Romans między Tadano a Komi wreszcie się rozkręca a zdobywanie przyjaciół przez Komi cały czas idzie do przodu. Jest to naprawdę fajne anime i nie mogę już się doczekać 3 sezonu, mając nadzieję że wyjdzie w 2K23. Komi musi wrócić i zastanawiam się przez charakterystyczną kreskę czy nie spróbować wziąć się za mangę. 9/10 i <3 Polecajka leci

0 0

Kolejny, jak dla mnie bezbłędny sezon :D

0 1

No i kończymy genialny 2 sezon komi-san. Nadal jestem zaskoczony, że z problemów z komunikacją można zrobić tak dobre anime ale dobrze ukazuje ten problem. Jedną z rzeczy, która mi się w tym sezonie nie podobała to nowe postacie. Niby były, niby ich historie zostały ukazane ale jak dla mnie w większości nie byli potrzebni lub pokazali ich tylko na moment a później zostali 2 planowymi postaciami i nic więcej nie wnosili. Jednak dowiedziałem się wielu rzeczy z tego anime jak na przykład: wojna na gumki :) . Myślę, że to anime jest naprawdę dobre i zasługuje na 9/10.

1 0

No i drugi sezon, znowu prezentuje bardzo wysoki poziom kreowania świata i postaci! Nie ustępuje sezonowi 1, choć nie miał aż takich zaskoczeń jak tamten. Wszystko idzie w konkretnym kierunku, widać postem Komi w jej przełamywaniu się w relacjach międzyludzkich, o te aspekty były najlepsze w całym anime, zabierało z zaskoczenia i bardzo cieszyły, nie robi tak jak większość romansów anime, gdzie przez 20 minut autor sugeruje, że coś będzie i nic nie ma. Nowe postacie, również nie ustępowały względem tych co już znamy. Drugi sezon wypada świetnie. Aczkolwiek, gdzieś tak w połowie, niektóre wątki i fabuły, tak średnio mi podchodziły, i za to tam sezonowi 2 8/10. Jest świetnie, mogło być lepiej. Końcówka jednak nadrabia taki sobie środek. Liczę na więcej.

0 0

Ciepła, pocieszna opowieść o przyjaźni i próbie pokonania własnych barier. Przygody Komi-san mógłbym oglądać bez przerwy. Czekam na kolejny sezon.

1 0

Anime trzyma poziom

0 0

Na wszystkich świętych i paru upadłych... NARESZCIE!!!

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

EMITOWANE

Emitowane