Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

Życie Kazumy Satou, odludka kochającego gry, w skutek tragicznego wypadku zakończyło się o wiele za szybko… a przynajmniej powinno się zakończyć, ponieważ gdy chłopak otworzył oczy okazało się, że jednak nie umarł, a zamiast tego stoi przed nim piękna dziewczyna nazywająca siebie boginią. Proponuje mu ona podróż do innego świata, ale jest warunek: jeśli na to przystanie, będzie mógł zabrać ze sobą tylko jedną rzecz. „Zgoda, w takim razie zabiorę ciebie”, odpowiada Kazuma.
Tak zaczyna się niesamowita przygoda odrodzonego Satou, której celem jest pokonanie wielkiego Króla Demona… a przynajmniej powinna się zacząć. Zamiast tego musi on oddać się harówce, żeby jakoś zarobić na jedzenie, ubrania i dach nad głową. Mimo iż chce on żyć w spokoju, boginka ciągle przysparza mu problemów, co szybko przyciąga do nich niechcianą uwagę armii Króla Demona!

Zwiastun: Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

2 sezon: https://anime-odcinki.pl/anime/kono-subarashii-sekai-ni-shukufuku-wo-2

Inne: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Rok wydania: 
2016
Czas trwania: 
10×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Zabawne trochę zboczone w niektórych momentach może było aż za dużo głupoty jak na mnie ale jakoś przetrwałem xd

0 0

9\10 genialne Anime. To anime można przyrównać do świetnie pracującego ciała człowieka, każdy organ jest potrzebny, wyjęcie jednego z nich sprawi że całe ciało ucierpi. Niestety relację między narządami odzwierciedlającymi główne dziewczynki są słabe, zabrakło mi jakiejkolwiek interakcji między nimi. Pomijając to to serdecznie polecam ; )

0 0
@Szymon

O tak, racja, jest zazwyczaj "Kazuma i dziewczyny" nie ma nic między resztą zespołu, a szkoda. Jednak cieszę się, że ktoś to też dostrzegł. Ten zespół jest naprawdę jeden z lepiej napisanych, i mówię tu ogólnie o anime, nie tylko o isekai-komediach. Rzadko kiedy widzi się zespół który jest całością, a nie, że połowa zniknie i nie ma zmian.

0 1

Całkiem zabawna komedia z bardzo nie poważnym podejściem do isekai. Fabularnie łatwa do śledzenia, ale nie ona tu się najbardziej liczy. Postacie to najlepszy aspekt tej produkcji i ich ciągłe pakowanie się w różne problemy. Kreska i animacja stoją na dobrym poziomie, chociaż niekiedy z powodu stylu odnosiłem wrażenie, że animiec pójdzie o krok dalej z swoim fanserwisem :P Może i to też przez fakt, że w Kazumie widziałem sporo Rance ( niektórzy będą wiedzieli o kim mówię ). Podsumowując dobra komedia by rozweselić sobie nudne wieczory, solidne 7/10.

0 0

Szału nie ma, porażki chyba także

Kiedyś porzucone przez niski poziom humoru, pozostawione ustawienie: Porzucone 3/10. Teraz stwierdzam iż da się to obejrzeć i od czasu do czasu uśmiechnąć 8/10.

0 0

Świetne anime <3

0 0

<3 to

0 0

Najlepsza komedia wśród anime jaką do tej pory widziałem <3

0 0

Całkiem całkiem 6/10

0 0

Napisze tak. 2 najlepsza komediówka w moim życiu. Serio to anime ma nobla w zakresie rozbawiania do łez i zmuszania do ciągłego powtarzania tych epickich scen. Megumin to mój main jeśli chodzi o arcymaga kiedyś będę dokładnie taki sam:) 10/10

0 0

the best 1 i 2 sezon ciężko będzie na zamiennik tego anime.

pierwsze i najlepsze anime jakie obejrzałem <3

yyyy to ja z przyszłości... czy Aqua chodzi zawsze bez pantsu ? !STULEJARZE ALERT!

0 0

Niezła komedia, miał ktoś ciekawy pomysł ;)

Super anime, komedia noo... zdarzyło się mi parę razy walnąć głową o stół ze śmiechu XDD był też moment który rozwalił mnie na łopatki ale dość zbędnego pitu pitu. POLECAM 10/10

0 0

Fajne postacie i dobry humor 9/10 :D Polecam

Co to była za komedia... Dawno nie bawiłam się tak wspaniale. Także no 9/10 i idę po kolejny sezon.

Kocham to anime i polecam 10/10. Kilka razy się uśmiałem XD

Bardzo dobre anime, wyróżniające się z pośród innych tego typu. Przyjemna dla oka kreska, oryginalnie zaprojektowane postacie, nawet ciekawa fabuła i specyficzny rodzaj humoru. Muzyka spoko, lecz nic szczególnie nie wpadło mi w ucho. Po obejrzeniu odcinka chciało się włączyć kolejny, a to najważniejsze. Ode mnie 9/10 dla obu sezonów. Polecam, warto obejrzeć ;)

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?