Koori Zokusei Danshi to Cool na Douryou Joshi

Himuro to pracownik biurowy, który należy do rasy nadprzyrodzonych istot o niespotykanych mocach – „yuuki onna”. Ilekroć jest mocno skoncentrowany czy zaniepokojony, zamienia swoje otoczenie w mroźną zamieć. Pomimo swoich lodowatych mocy, Himuro jest ciepłą i życzliwą osobą. Uwielbia kwiaty i koty, niestety przez swoje zdolności nie może się zbytnio do nich zbliżać.
Bohater ma słabość do swojej koleżanki z pracy – Fuyutsuki, spokojnej kobiety, która ma talent do dostarczania uroczo prostych rozwiązań jego niekonwencjonalnych problemów. Za każdym razem, gdy wchodzą ze sobą w interakcję, serce Himuro zaczyna bić niespotykanie szybko, przez co zdaje się on nie zauważać szalejącej w biurze burzy śnieżnej, którą właśnie sam wywołał!

Zwiastun:

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2023
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Ładne anime :)

0 0

Takie strasznie jednoliniowe to było, niby coś się dzieje ale jakiegoś parcia i pośpiechu nie ma w relacji dwójki bohaterów to czy to dobrze czy nie pozostawiam widzom do oceny. Takie chillowe anime jak dla mnie 6/10

0 0

Himuro jest yuuki-otoko - potomkiem yuuki-onny czyli Śnieżnej Pani - demona, który w legendach uwodził, a następnie zamrażał mężczyzn. Odziedziczył moce swej rasy i ilekroć jest mocno czymś przejęty lub zaniepokojony, zamienia swoje otoczenie w mroźną zamieć. Decyduje się podjąć pracę biurową w firmie i pierwszego dnia, przed dotarciem na miejsce, z emocji przymarza do chodnika. Tam spotyka go Fuyutsuki młoda dziewczyna, która jak się okazuje także wybiera się na spotkanie. Los chce, że obydwoje zaczynają pracę w tym samym wydziale... Całkiem udana i przeurocza seria, w której dla odmiany nie mamy do czynienia z uczniami liceum, ale z dojrzałymi ludźmi już po etapie edukacji wchodzącymi na rynek pracy. Produkcja jest spokojna, a relacja budowana jest bardzo powoli, bo z różnych względów ta dwójka ma spore problemy z kontaktami międzyludzkimi. I o ile ich początkowe "podchody" wypadają całkiem OK, to w dalszej części możnaby już nieco podkręcić tempo. Niestety serial nie ustrzegł się głupich błędów, a jednym z nich jest fakt, że biorąc pod uwagę tę paczkę znajomych mamy w sumie 6 osób, których relacje możnaby zgrabnie pokazać. Miło byłoby to obejrzeć, natomiast twórcy skupili się w zasadzie tylko na Himuro i Fuyutsuki, a pozostała czwórka, pomimo tego, że wyraźnie są ze sobą w bliskiej zażyłości robi po prostu za tło, a to trochę boli, bo cała szóstka jest wyjątkowa i mogłaby z tego powstać naprawdę niecodzienna historia. Sam finał jest jak zwykły odcinek, nic nowego nie wnosi, toteż mam nadzieję, że powstanie kiedyś drugi sezon. 6/10, a mogło być znacznie wyżej.

0 0

Czyli Yuuki Otoko.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane