Kubo-san wa Mob wo Yurusanai

Uczeń liceum – Junta Shiraishi ma prosty cel, przeżyć swoją młodość w pełni. Niestety osiągnięcie tego celu wydaje się trudniejsze niż oczekiwał, ponieważ wszyscy w jego otoczeniu często go nie zauważają. W rzeczywistości problem Shiraishiego jest naprawdę poważny, przez co ludzie myślą nawet, że jego miejsce w klasie jest zawsze puste i błędnie zakładają, iż często wagaruje. W klasie krąży nawet dziwna plotka, mówiąca, że ​​ci, którym uda się dostrzec chłopaka, będą mieli szczęście w tym dniu.
Jak dotąd jedyną osobą, która zauważa jego istnienie, jest siedząca obok Nagisa Kubo, jednak na nieszczęście bohatera, dziewczyna lubi się z nim droczyć i często stawia go w bezprecedensowych i niezręcznych sytuacjach. W momencie, gdy figlarne wygłupy Kubo zaczynają angażować z początku niechętnego Shiraishiego, zaczyna on odkrywać, że jego młodość może nie być tak nudna, jak początkowo sądził.

Zwiastun:

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2023
Czas trwania: 
12 x 23 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Z tego co wyczytałem na: https://myanimelist.net/news/68464260 ta seria jest kolejną po "Nier Automata", która została przesunięta - tym razem na kwiecień. Odcinki 4, 5 i 6 zostaną wyemitowane normalnie w terminie. Epki od siódmego wzwyż dopiero w wiosennym sezonie (po wcześniejszym restarcie serii). Makabra, co oni mają takiego hopla z tym Covidem?!

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

EMITOWANE

Emitowane