Kubo-san wa Mob wo Yurusanai

Uczeń liceum – Junta Shiraishi ma prosty cel, przeżyć swoją młodość w pełni. Niestety osiągnięcie tego celu wydaje się trudniejsze niż oczekiwał, ponieważ wszyscy w jego otoczeniu często go nie zauważają. W rzeczywistości problem Shiraishiego jest naprawdę poważny, przez co ludzie myślą nawet, że jego miejsce w klasie jest zawsze puste i błędnie zakładają, iż często wagaruje. W klasie krąży nawet dziwna plotka, mówiąca, że ​​ci, którym uda się dostrzec chłopaka, będą mieli szczęście w tym dniu.
Jak dotąd jedyną osobą, która zauważa jego istnienie, jest siedząca obok Nagisa Kubo, jednak na nieszczęście bohatera, dziewczyna lubi się z nim droczyć i często stawia go w bezprecedensowych i niezręcznych sytuacjach. W momencie, gdy figlarne wygłupy Kubo zaczynają angażować z początku niechętnego Shiraishiego, zaczyna on odkrywać, że jego młodość może nie być tak nudna, jak początkowo sądził.

Zwiastun:

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2023
Czas trwania: 
12 x 23 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Jest! Nareszcie wznowili serię ^_^ <3

0 0

Odcinek"7" już jest w internecie po angielsku od ponad doby stąd moje pytanie: Czy ktokolwiek wie czy ktokolwiek tłumaczy obecnie tę serie? za Odpowiedz będę wdzięczny.

0 0

Anime jest naprawdę przyjemne. Dałbym nawet i 10 temu anime, gdyby tylko twórcy dodali 10 iq dla naszego MC. Tak to poza tym spodoba się wielu osobą. Ja naprawdę zastanawiam się co mają Ci japończycy z upośledzaniem MC i to tak na masową skalę w sumie.

2 0

Z tego co wyczytałem na: https://myanimelist.net/news/68464260 ta seria jest kolejną po "Nier Automata", która została przesunięta - tym razem na kwiecień. Odcinki 4, 5 i 6 zostaną wyemitowane normalnie w terminie. Epki od siódmego wzwyż dopiero w wiosennym sezonie (po wcześniejszym restarcie serii). Makabra, co oni mają takiego hopla z tym Covidem?!

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane