Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Kujira no Kora wa Sajou ni Utau

Historia chłopaka imieniem Chakuro, mieszkającym na „Błotnym Wielorybie” – ogromnym statku, który pływa po morzu piasku. Chakuro, podobnie jak jego przyjaciele, marzy o poznaniu świata, który ich otacza.

Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2017
Czas trwania: 
12 x 23min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Przyjemne anime. Spodziewałam się sielankowego klimatu, a tu proszę jakie miłe zaskoczenie. Podoba mi się to, że postacie nie są nieśmiertelne i oprawa graficzna jest po prostu przepiękna *_* Tylko nie czaje dlaczego jest to shoujo.

0 0

Jak dla mnie, jest to świetne anime. Dużo akcji, autor nie bał się zabijać postaci. Fabuła jedyna w swoim rodzaju. Do tego wątki miłosne przewijające się przez fabułę i różnorodne postacie. I jeszcze ta animacja i muzyka! Bardzo polecam.

0 0

Polecam to anime tylko szkoda że skończył się 1 sezon w takim momencie :(.

0 0

Polecam i czekam na 2 sezon

7/10 ----- Kurcze anime nawet calkiem fajne. Odcinek ze śmiercią ,, Nibiego " był wzruszający. Pierwsza fajna rzecz w tym anime to ,, ocean piasku " i dryfujace wyspy w postaci wielorybów. Naznaczeni, którzy żyja najwyżej do trzydziestki , ponieważ jak się okazało ,, Falaina " w zamian za unoszenie statku pożera ich siły życiowe. i nienaznaczeni robiacy za ,, starszyzne " tej wyspy. Ciekawa wydawała się z początku ,, Lykos " jako ,, upathoia "( człowiek bez emocji ) Potem po tej zmianie straciłem nią zainteresowanie. Ale został mi jeszcze ,, Ouni " ( demon Falainy ) i ten kapitan ( nie pamietam imienia ). Końcówka za to bardzo spokojna i ,, zapowiadajaca " chęć zekranizowania dalszej części historii. -----

Zapowiada się naprawdę ciekawie ;)

0 0
@PoorLand

Co jaki czas zostaje wrzucony nowy odcinek?

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?