Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Kuro no Shoukanshi

Budząc się w nieznanym miejscu, bez wspomnień z poprzedniego życia, Kelvin zdał sobie sprawę, że zostały one wymienione na potężne zdolności podczas jego ostatniej transformacji. Wkraczając w zupełnie nowy świat jako Przywoływacz – wraz ze swoją Towarzyszką, boginią, która go tutaj wezwała – Kelvin rozpoczyna nowe życie jako poszukiwacz przygód. Pokonując przeciwnika po przeciwniku, szybko uświadamia sobie swoje uzależnienie od walki. Z kim za chwilę się zmierzy, a gdzie dalej odniesie sukces, napięcie rośnie.
Śledź losy Kelvina i jego towarzyszy, którzy podróżują po świecie, aby pisać historię w tej epickiej i ekscytującej przygodzie.

Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
?×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

8/10 lubie isekai to dlatego ale wstawki 3D to troche drama ;p fabula mogla by byc troche lepsza ale sa gorsze anime

0 0

Solidne 6/10. Nic specjalnego, standardowa fabuła isekai z wyjątkiem klasy głównego bohatera oraz tego, że nie jest on przyzwany by pokonać wielkie zło. Niby przywoływacz, ale więcej jest zwykłej magii i pokazywanie na każdym kroku jaki to MC nie jest potężny. Średniawka, a w szczególności ostatni odcinek. Nieścisłości fabularne występują, ale można ich nie zauważyć. Nie polecam, ktoś dał z siebie całe 30%.

3 0

Anime nie najgorsze, nawet mnie wciągnęło. Jednak ogrmona wada to sceny walk w 3D. Nie wiem kto wpadł na taki pomysł ale moim zdaniem to tragedia, ale pomijając to to całą reszte da się pooglądać.

1 0
@raven07

Coraz więcej anime ma takie 3D CGI wstawki w scenach walki i za każdym razem wygląda to tak samo nienaturalnie względem reszty i po prostu źle. To tu jeszcze się broni tym, że to są takie kilkusekundowe wtręty max i można przymknąć na to oko, ale co powiesz na walkę z demonem na końcu 1. sezonu Arifurety? Tam cała ta końcowa walka była jednym długim CGI i to jeszcze tak biednie zrobionym, że to po prostu wybijało oczy...

2 0

Oceniając serie w kategorii isekaiów seria jest po odrobine wyżej średniej. Fabuła jest "dobra", a postacie mimo powtarzalności względem innych isekaiów są przyjemne do oglądania. Normalnie seria byłaby w kategorii powyżej średniej, jednak teraz można przejść do rzeczy, które według mnie ściągnęły tą serie w dół. Po 1 nie trzymanie się fabuły. Nawet w opisie jest napisane, że nie ma wspomnień z poprzedniego życia, jednak podczas przebywania w zamku tak o wiedział co jest jest za mata, jak się zachowywać na niej, wiedział co to jest ryż i curry, normalnie jakby ktoś na 1 odcinek przywrócił mu wspomnienia. Druga i największa wada tej serii to walki. Nie wiem czy zrobili je w 3D, żeby zaoszczędzić czy, żeby walki były lepsze (ale raczej po pierwsze) ale tak okropnie wyglądających walk w anime to nie widziałem. Gdyby nie to 3D mógłbym na spokojnie dać tej serii 8/10, jednak przez to 3D i nie trzymanie się fabuły daje naciągane 7/10.

2 0
@tsuka850

Wszystko co napisałeś się zgadza, toteż poniecham pisania czegoś bardzo podobnego do Twojej oceny całości.

2 0

Zaprawdę dobrze wyważone anime :)

5 3

Fabuła prosta ale przynajmniej coś nowego w postaci "braku pamięci z poprzedniego życia". 7/10 - dałbym 8 ale te paskudne wstawki walk renderowanych komputerowo psują strasznie klimat i przypominają gierkę a nie anime.

1 0

Zapowiada się bardzo ciekawie!!!!

1 0

Dobry początek , ma potencjał .

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?