Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Kuromukuro

  Podczas budowy Tamy Kurobe odkryto starożytny artefakt, co poskutkowało założeniem specjalnej instytucji zwanej Międzynarodowym Ośrodkiem Badawczym Kurobe. Naukowcy z całego świata zjechali się by obejrzeć niezwykły okaz, zaś ich dzieci zapisano do Międzynarodowej Szkoły Średniej Góry Tate, wliczając w to córkę głowy całej instytucji, Yukine Shirahane.
  Historia rozpoczyna się kiedy w lecie roku 2016 samotny samuraj obudzi się ze swojej drzemki…

    anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Inne: 
  Postaci: 

  Rok wydania: 

  2016

  Czas trwania: 

  26×24 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  jedno z moich pierwszych anime 9/10

  polecam 9/10

  0 0

  Bardzo dobre anime :D

  0 0

  Wow, proszę Państwa, po prostu wow. Znalazłem to anime przeglądając listę konkurencyjnej strony i jakże się cieszę że to znalazłem! To jest naprawdę ŚWIETNE! Dawno tak nie polubiłem anime z tagiem mecha. Mamy tu wszystko - ŚWIETNĄ FABUŁĘ (która jest w tak świetny sposób skończona, że czekajmy na 2 sezon który napewno powstanie), mamy tu świetne postacie, myślę że nie ma tu kogoś kogo można nie lubić, jest i fajny romans :). Nie mogę się doczekać kontynuacji :D. 10/10 i polecam z całego serca!

  Najlepsza historia z mechami jaką do tej pory obejrzałam. Będę mile wspominać tą serię aż szkoda że nie ma 2 sezonu. Może kiedyś... szczerze polecam <3

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL