Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Kuroshitsuji: Book of Circus

Nowy sezon “Kuroshitsuji”. Seria ta zekranizuje wątek cyrku „Arka Noego”, który następuje w mandze zaraz po arc dotyczącej konkursu na najlepsze curry (odcinek 15 pierwszego sezonu anime).

 

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Rok wydania: 
2014
Czas trwania: 
10x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

9/10 - najlepszy sezon w porównaniu do 1szego i 2giego. Pierwsze dwa to było jakieś nieporozumienie. Drugi mimo wszystko jednak był lepszy pod względem akcji. Co prawda zaczynając BoC kierowałam sie dość mocno tym "Circus" w tytule i myślałam, że bedzie to jakaś słaba komedia z elementami cyrku, ale na szczęście sie myliłam. Podoba mi się to, że w 8/9 odcinku służba Ciela się "na coś przydała". Zawsze tylko Sebastian odwalał całą robotę, a oni byli takim "elementem komediowym", bo w zasadzie nie umieli nic zrobić - to robiło się od dłuższego czasu irytujące. Dziekuję więc, że zmienili te poglądy :) Grell jak to Grell - moja ulubiona postać, jak zawsze dostarcza świetnego humoru - uwielbiam gościa po prostu xD Z cyrkowej obsady chyba najbardziej do gustu przypadł mi Dagger. A no i... to co zrobił Sebastian z Beast... God dammit toz to już drugi raz, gdy Sebcio to robi (Grell nie był pocieszony hahah).

0 0

Mój ulubiony sezon uwu

0 0

Najlepsze anime uwu

0 0

I oto jak po obejrzeniu serii zakochałam się w cyrku xD

fajnie się oglądało

2 0

lovciam snake'a ale to chyba przez moją miłość do tajemniczych chłopców i białych włosów xD

1 0

Kocham cala serie <3

0 0

Bardzo dobre anime 8/10 :D

Jak zawsze kolejna część Kuroshitsuji mnie porwała. Nietuzinkowy humor, tajemniczy klimat i dynamiczna akcja to niektóre z walorów nowego sezonu. Nowe, intrygujące postacie zabarwiają całą fabułę. Żałuję tylko, że ta seria liczy jedynie 10 odcinków, gdyż można byłoby lepiej rozwinąć cały wątek. Oczywiście pozostawiając niektóre sprawy niewyjaśnione, widz zmuszony jest do głębszej refleksji i czuje lekki niedosyt, który jedynie wzmaga apetyt na kolejny cykl historii. Z ręką na sercu mogę polecić wszystkie dotychczasowe sezony widzom, którzy szukają w produkcji dreszczyku emocji, dozy śmieszności i "tego czegoś". ;)

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?