Kuutei Dragons

Anime Kuutei Dragons: Smoki, władcy nieba. Dla wielu osób na powierzchni są one groźnym zagrożeniem, ale jednocześnie cennym źródłem medycyny, oleju i żywności. Są tacy, którzy polują na smoki za pomocą ogromnych sterowców. To jest właśnie historia jednego z takich statków, „Quin Zaza” i jego załogi.

Zwiastun:

Gatunek: 
Miejsce: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2020
Czas trwania: 
12 x 23min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (5)

0 0

Bardzo fajna historia można by powiedzieć, że chce się więcej tych ładnych widoków niż fabuły, która w niektórych monetach jest dość typowa. Jednak to też duża zaleta tego tytułu, a co do postaci to dodają uroku i charakteru, łatwo tu znaleźć swojego ulubieńca ( ͡° ͜ʖ ͡°). Więc jeśli szukasz od skoczki do bijatyk i przesadzonej akcji ten tytuł jest idealny.

0 0

Przyjemna i lekka seria wręcz idealna po jakimś cięższym tytule :) Szczerze niby nic nadzwyczajnego się nie dzieje a jednak odcinki nie nudzą. Fajnie, że poświecili każdemu z bohaterów odcinek a konkretnie parę chwil na poznanie niewielkiej przeszłości ów bohatera. 7/10

0 0

Całkiem fajna baja :)

0 0

@dieska Zgadzam sie z twoją opinią, jednakże po obejrzeniu 2 odcinków przetłumaczonych na PL, można oglądać te po ang. Jednak coś myśle, ze tłumacz który ma to tłumaczyć, zajmnie się tym później. Grupa jest mała (mają więcej korektorów niż tłumaczy xd) co powoduje takie opóźnienia, nie wspominając o tym, ze często na stronie pojawiają się błedy i nie działają pleyery.

0 0

Szkoda, ze nie macie tłumaczeń, po polsku - z racji tego pewnie sporo osób się zniechęciło, a szkoda. Dość przyjemne, z powiewem świeżości, dobrym podkładem muzycznym i kreską - co prawda inną niż zazwyczaj, jednak jest naprawdę na co popatrzeć. Dobre, silne charaktery, mające wpływ na wzajemne działania; spójny, jednak bardzootwarty wątek i nieograniczony świat możliwości. Dobrze widzieć ludzi, polujących na smoki; jednak z pełnym zapałem - utrzymujących swoją powinność; jednak nadal będących tylko ludźmi. Naprawdę watre poświęcenia chwili. Lubie odmienność.

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?