Ladies versus Butlers!

Ladies versus Butlers!
5 (100%) 1

Akademia Hakureiryou to dość nietypowa uczelnia umożliwiająca młodym ludziom szkolenie się na dwóch kierunkach. Pierwsza grupa to panny z dobrych domów i bogatych rodzin, które w odpowiednim gronie kształcą się, poznają tajniki savoir­‑vivre i przygotowują się do wkroczenia na salony światowej socjety. Druga grupa to ich potencjalna służba. Choć są rówieśnikami swoich pań, ich edukacja skierowana jest ku „wyprodukowaniu” idealnych lokajów i pokojówek, takich, jakich już nieraz widzieliśmy w mangach i anime. Dzięki zaś wspólnej (teoretycznie) edukacji, mają okazję się poznać, przyzwyczaić do siebie, ale też i nauczyć różnic społecznych dzielących obie grupy. Biorąc jednak pod uwagę, że szefową szkoły jest fanatycznaotaku, trudno się spodziewać, aby zakładała, że między paniami a lokajami wszystko ograniczy się wyłącznie do układów czysto zawodowych.

 

Gatunek: 
Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Rating: 
Rok wydania: 
2010
Czas trwania: 
12x24min
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (16)

Super anime!:D Polecam! Ktoś wie może czy będzie 2 sezon?

0 0

Powiem że ciekawe ale jak dla mnie to za dużo tego echi było...

1 0

Bohater tępy jak kij od mopa, fabuła nic specjalnego, kreska mi akurat do gustu nie przypadła, nieco przeładowane cyckami, a postacią która mi się najbardziej spodobała jest śmieszkowa dyrektorka. Ogólnie takie 5/10

0 0

Ujdzie takie 7/10 :P

0 0

Kiedys rozpoczalem ogladanie ale po pierwszy odcinku zostawilem, ale po ponownej probie przeszlo, plusy lekkie komediowate i brak cenzury a i wstawki grzesia tez na plus

0 1

Moim zdaniem jedyne plusy w tym anime to dobry humor i brak cenzury. Po za tym fabuła kuleje, grafika przeciętna a bohater jak w typowym Ecchi - mało inteligentny w stosunku do dziewczyn. Czyli lekka seria bez konkretnego zakończenia.

Jak dla mnie całkiem dobre anime. Były tu dwie sytuacje których jeszcze nigdy nie widziałem w żadnej serii, cóż, jedna to jest faktem. Dzięki za tłumaczenie oraz upload.

0 0

taaaaak czekałem na to chciałem sobie odświeżyć serię ale nie mogłem znaleźć , więc dziękuję za wstawkę :3

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Witaj na naszej stronie

Niestety AdBlock może mieć zły wpływ na wyświetlanie zawartości tej witryny. Proszę, dezaktywuj go.

Wyjdź