Leadale no Daichi nite

Pewna dziewczyna w okropnym wypadku straciła swoich rodziców i sama była w opłakanym stanie — przykuta do łóżka w szpitalu, bez możliwości poruszania się o własnych siłach. Jej jedyną ucieczką od szarej rzeczywistości była gra typu VRMMORPG o nazwie “kraina Leadale”. Ponieważ nie miała nic lepszego do roboty, spędzała w grze każdą chwilę, aż stała się najsilniejszym jej uczestnikiem i został jej nawet przyznany tytuł mistrza gry. Jednak pewnego dnia z powodu awarii zasilania system podtrzymywania życia przestaje działać, ostatecznie doprowadzając do śmierci dziewczyny…

Jednak nasza opowieść tutaj się nie kończy, albowiem nasza bohaterka z jakiegoś powodu budzi się w świecie gry jako swój awatar. Wygląd, ekwipunek, skille… Wszystko takie samo. Różnica polega na tym, że teraźniejszość, w jakiej się znajduje obecnie, a właściwe wydarzenia z gry, dzieli 200 lat!

Zwiastun:

Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2021
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Jak dla mnie 8/10 nie żeby było jakieś świetne

0 0

taki średniaczek trochę mi się nudziło jak to oglądałem w sumie nie wiem czemu to oglądałem 6/10 animacja budowania w 12 odcinku była strasznie dziwna wszystko wlatywało do środka i się magicznie pojawiało na swoim miejscu xd polecam to obejrzeć tylko wtedy jak ci się nudzi i nie masz nic do roboty albo jak chcesz obejrzeć jakieś spokojne anime z "Jezuskiem"(,czyli głównym bohaterem, który chodzi i robi cuda a wszystkim tylko opada szczęka)

0 0

Jak na pierwszym odcinku myślałem, że to będzie strasznie nudne i nie obejrzę to po obejrzeniu myślę, że jest nawet niezłe. Może nie ma jakich super walk czy akcji ale przyjemnie się oglądało. Jak dla mnie 8/10.

1 0

i to się nazywa szybkie budownictwo xd odrazu z meblami to ikeła się kryje 8 na 10

0 0

Jak dla mnie 7/10 nie żeby było jakieś świetne, ot przyjemna seria do obejrzenia

0 0

to anime jest genialne na ostatnim odc sie poryczalem wyf xD ale chce ciag dalszy !!!!!!!!!!!!!!!!!

1 0

Nie no, to Anime mnie po prostu rozwala. Nie uśmiałem się tak od czasu Kuma Kuma Bear. Humor 100% Polecam każdemu, kto chce się nieźle pośmiać XD

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

EMITOWANE

Emitowane