Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Liar Liar

  Historia oparta na zestawie „szkoła x gra psychologiczna x komedia romantyczna”, w której uczniowie przebywający na wyspie „Akademia” walczą w celu określenia ich hierarchii. Hiroto Shinohara zdobył najwyższy wynik w historii podczas egzaminu wstępnego, najtrudniejszego w całym kraju. Podczas swojego pierwszego dnia zdetronizował poprzednią panującą w szkole królową, Sarasę Saionji, a następnie w rekordowym czasie dołączył do szkolnej elity „Siedmiu Gwiazd”.
  A jednak to wszystko jest kłamstwem. Teraz w celu utrzymania się na szczycie musi walczyć w owych szkolnych grach psychologicznych za pomocą kłamstw i oszustw. Robi wszystko z pomocą uroczej „fałszywej pokojówki” Shirayuki Himeji, a nawet samej Saionji (która tak naprawdę sama jest oszustką) anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Postaci: 

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  12 x 23 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  Seria w całości średnia, tak historia, jak i bohaterowie czy same gry. Nie ma tutaj nic specjalnie zaskakującego czy wybitnie przyciągającego uwagę. Najciekawszym punktem serii jest zdecydowanie ASTRAL i potyczki z Panną o Wielu Twarzach - 6/10.

  0 0

  4/10, porzucone, jedynym plusem jest grafika. MC choć z początku niby taki głupi i wgl ale jak przychodzi co do czego to się okazuje jakimś geniuszem, co się kłóci z tym co na początku mówiono, do tego słabi antagoniści, wszystko takie na siłę upchane, nie polecam.

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL