Luck & Logic

Akcja rozgrywa się w świecie rządzonym przez koncept „Logiki”, który nadzoruje wszystkie aspekty życia ludzi i bogów, jak emocje, talenty, umiejętności czy wspomnienia.
W roku L.C. 922, ludzkość stanęła przed niespotykanym kryzysem. Zakończenie stuletniej wojny w mitycznej krainie Tetraheaven spowodowało, że przegrywająca strona konfliktu, Majini, na swój nowy dom wybrała ludzki świat Septpia, przeprowadzając inwazję, która miała pozbyć się jego aktualnych mieszkańców. Rząd zmuszony jest zatrudnić do walki Logikalistów należących do ALCA, specjalne oddziały policyjne mające za zadanie ochronę miast przed atakami wrogo nastawionych przybyszów. Logikaliści posiadają wyjątkową moc, dzięki której mogą wejść w trans razem z Boginiami z innego świata, zyskując tym samym siłę do walki.
Pewnego dnia Yoshichika Tsurugi, cywil prowadzący spokojne życie razem ze swoją rodziną, pomagając przy ewakuacji ludności przed atakiem Majinów, poznaje piękną boginię Atenę. Włada ona mocą „Logiki”, której chłopak nie posiada, spotkanie to zaś ma nierozerwalnie związać ze sobą ich losy.

Trailer: Luck & Logic

Gatunek: 
Miejsce: 
Inne: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2016
Czas trwania: 
Nie podano
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (20)

8/10-Całkiem zabawnie było...jak na moją logikę.

0 0

Najzabawniejsze w tym anime o logice to brak logiki

A więc tak, do dziesiątego odcinka seria jest wspaniała, potem się trochę rozchodzi :)

0 0

Szczerze spodziewałem się czegoś lepszego jednak to anime nie było takie złe dlatego jeśli mam być z sobą szczery to dałbym max 7/10

Szczerze powiedziawszy zmieniłbym nazwę tego anime na Fu** Logic.

slabe , po pierwszym odcinku odpuszczam , calkowicie nie w moim typie. Kiedys jakies 10 lat temu moze i by mi sie spodobalo..ehh chyba sie starzeje i ciezko mi dzis dogodzic.

0 0

No zapowiada się na bardzo dobre anime

Mdłe. W pierwszym odcinku, poza ostatnią sceną, przy której się delikatnie uśmiechnąłem, nie wywołało u mnie żadnych emocji. Największy zawód spośród serii obecnego sezonu, które miałem okazję do tej pory rozpocząć. Naprawdę mocno się zastanowię, czy kontynuować.

0 0

Czy tylko ja mam problemy z dźwiękiem w tym odcinku ? Obraz jest dobre 3-4 sekundy przed dźwiękiem.

0 0

Zapowiada się dobrze.

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?