Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

M3: Sono Kuroki Hagane

M3 opowiada o grupie 8 osób w scenerii Tokio w niedalekiej przyszłości, gdy pojawia się dziwna ciemność, która pożera ludzkie dusze. Pojawiają się też dziwne istoty zrodzone z ludzkiej desperacji i chaosu. Do strefy avidya, jak zostaje nazwana ciemność, wyrusza ekspedycja. Na stronie przedstawiono hasło serii – "W noc spadających gwiazd… usłyszeli tę piosenkę…".

 

Miejsce: 
Rok wydania: 
2014
Czas trwania: 
24x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

1 1

Kolejny raz obejrzałem i kolejny raz kocham dlaczego taka niska jest ocena nie mam zielonego pojęcia ...

2 1

Piękne ♥

2 1

no nic nareszcie mozna to bylo zaczac i skonczyc anime fajne takie jedyne w swoim rodzaju tylko czasami braklo mi takiego otwartego romansu daje 8/10

0 1

Spodobał mi się ten tytuł. Fajnie, że autorzy wszystko wyjaśnili i rozwiązali wszystkie wątki. Jestem zadowolony także z happy endu. Piękna kreska. te 24 odcinki to taka ilość w sam raz dla tego tytułu. Nie za mała i nie za duża. Taka piękna idea, aby każdy mógł się połączyć i zrozumieć bez słów, a stała się przyczyną cierpienia i niemal doprowadziła do końca świata. Momentami ze względu ta tą strefę przypomina mi się Darker than Black. Oczywiście nie jest to tytuł bez wad i inni pewnie wychwycą ich dużo. Mi się ten tytuł podobał i trafił w mój gust. Jakby ktoś mógł mi polecić anime w podobnym tonie byłbym wdzięczny.

Początkowe odcinki mnie zachęciły: lubię ciężki klimat, kreska - dla mnie piękna, taka stara szkoła... Akcja idzie powoli do przodu, może trochę jeszcze przyspieszy, na to liczę. Póki co - oglądam!

0 1

Złe nie było ale rewelacji też nie ma coś bardziej na zabicie czasu :) Takie 6/10

W końcowych odcinkach napisy mają problemy z polskimi znakami

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?