Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Mahou Shoujo Ikusei Keikaku

Popularna aplikacja mobilna pozwala wylosowanym użytkowniczkom na stanie się czarodziejkami. Szanse na takie zdarzenie są niewielkie, bo wybierana jest tylko jedna na dziesięć tysięcy osób, ale otrzymuje ona unikalną magiczną zdolność, której ma używać do pomocy ludziom oraz do ich obrony.
Pewnego razu rejon, w którym znajduje się szesnaście czarodziejek, z powodu problemów z magiczną energią musi ograniczyć ich liczbę do połowy. W tym celu lokalny zarząd organizuje zawody, które mają wyłonić zwycięską ósemkę. Początkowo polegają one na zbieraniu jak największej ilości magicznych słodyczy, ale wkrótce zasady zostają zmienione, a dziewczęta muszą stanąć do bezlitosnego pojedynku.

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2016
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Jak to zostało napisane: Gatunek: DRAMAT Fantasy Przygodowe. Więc co taki ból tyłka jak komuś się umrze?

Szkoda czasu,również nie polecam I TAK PRAWIE WSZYSCY UMRĄ D:

0 0

Potencjał był ale szybko się skończył. Początek serii czytaj 1 odcinek 9/10, ostatni słabe 4/10. Ocena końcowa marne słabe 6/10. Jak niżej jest dużo więcej starszych i lepszych anime. NIEPOLECAM. SZKODA CZASU.

1 0

Dobre anime? Chyba was powaliło... Takiego gówna dawno nie widziałem, żal mi młodych którzy nie mają jeszcze wyrobionego gustu i takim gównem się zachwycają. A dla tych co chcą mi zarzucać braki w zrozumieniu gatunku odsyłam do czegoś lepszego w tym klimacie (czyli Magical girls/boys, gore, realism ): Mahou Shoujo Madoka Magica, Date A Live, itp... Co prawda są mniej krwawe, ale przynajmniej z sensem, w porównaniu z tym zlepkiem indywidualizmu na siłę ubranym w cukierkowe szaty... Potencjał może i to miało ale nie jako magical girls i podane w trochę dłuższej formię stawiającej głównie na odczucia bohaterów. Amen.

0 0

Bardzo dobre anime. Słodkie dziewczynki które starają się przeżyć "jakże pokręcona" grę survivalovą, w której zasady zmieniają się od tak sobie z powodu czyjegoś kaprysu i zabijają się nawzajem :) Polecam :)

8/10 ----- Na pewno jedno z lepszych anime w tym sezonie. Seria strasznie nieprzewidywalna i trzymająca do końca w napięciu. Zakończenie jak i ostatni odcinek jak najbardziej super. Niektóre sceny były strasznie brutalne za co plus. Fabuła jak i postacie przykuwają uwagę i wzbudzają zainteresowanie i ciekawość. Przez co aż chce się oglądać kolejne odcinki. Nie było przestojów w fabule, dzięki czemu wszystko odbywało się płynnie. Anime ma dużo zalet ale po co się tak rozpisywać. Praktycznie co chwile ktoś tam ginął. Zaskoczeniem dla mnie było na pewno to, że przeżyły dwie magiczne dziewczyny. Myślałem, że przeżyje tylko jedna. Nawet bohater płci męskiej został magiczną dziewczyną co też było ciekawe. Nie spodziewałem się, że ta seria aż tak dobrze im wyjdzie. Może powstanie drugi sezon. Jeżeli to nastąpi to z pewnością go obejrzę. -----

0 0

Ludzie co jest z wami odcinek się spóźnia

jak na razie mój faworyt sezonu

0 0

czekam na wiecej odcinkow, aww

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?