Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Mahou Shoujo Magical Destroyers

  Akcja Mahou Shoujo Magical Destroyers rozgrywa się w dystopijnej, niedalekiej przyszłości, gdzie kultura otaku w Japonii została zniszczona przez tajemniczą organizację znaną jako „SSC”. Historia ta opowiada o przygodach młodego rewolucjonisty – Otaku Hero, który uwielbia kulturę otaku oraz o trójce magicznych dziewcząt: Anarchy, Blue i Pink, które podziwiają jego postawę. Razem walczą, aby stworzyć „świat, w którym można mówić o tym, co się chce i ile się chce”

  Zwiastun:

  anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Pierwowzór: 
  Postaci: 

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  12 x 23 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  Seria ostro pokręcona i bardzo mocno oderwana od jakichkolwiek standardów. Przez bite 10 odcinków nie wiadomo o co w zasadzie chodzi poza tym, że jakaś tajemnicza organizacja zwalcza otaku w każdy możliwy sposób, a miłośnicy tegoż hobby ukrywają się w zrujnowanej dzielnicy starając się nadal pielęgnować swoje hobby i tworząc dość osobliwy ruch oporu. Na pewno nie jest to anime dla każdego i zapewne niewiele osób będzie w stanie przez nie przebrnąć do końca - co wcale nie dziwi. Ja sam miałem problemy żeby się przez nie przegryźć, bo poziom absurdu i ogólnego odklejenia jest po prostu astronomiczny, ale jakoś się udało i powiem, że trzy ostatnie odcinki mi się podobały, bo nabrało to wszystko trochę sensu. Tutaj słowo klucz - trochę - bo całość nadal jest specyficzna i dość ciężko strawna, ale przynajmniej końcówka na duży plus. Niemniej osobiście wątpię czy ktoś popełni ciąg dalszy w formie serialu. 5/10.

  0 0

  Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie rozumiem, nie wiem o co w tym chodzi, oglądanie tego jest dla mnie męczące. Drop po pierwszym odcinku.

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL