Mairimashita! Iruma-kun 3

Trzeci sezon Mairimashita! Iruma-kun.

Ludzki chłopiec, Suzuki Iruma, zostaje „wnukiem” wielkiego demona Sullivana i zaczyna uczęszczać do szkoły demonów, w której Sulivan pełni funkcję dyrektora. Zdobywa przyjaciół i wzrasta w rankingu demonów.
Iruma rozwija się w nowym środowisku, przezwyciężając wstrząsające trudności rzucane na jego drodze! W nowym sezonie czekają na niego zbiory oraz test, w którym uczniowie błądzą po rozległej i bardzo niebezpiecznej dżungli w celu znalezienia jedzenia. Koledzy z klasy stają się rywalami, a nasz bohater musi przemyśleć, czego lepiej słuchać – serca czy rozumu?

Zwiastun:

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
21 x 23min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Sezon 3 przeleciał. Nie ma co się zbytnio rozpisywać, bo komu podobały się sezony poprzednie to oczywiście wpadnie i na ten... tylko ten, trochę się zagalopował. Z jednej strony seria o Irumie znowu próbuje czegoś innego, przy jednoczesnym nie odchodzeniu od swoich motywów, z drugiej strony wątek o "dożynkach" był niezwykle rozciągany i to nie na zasadzie wciskania nie potrzebnych wątków, ale przez wieczne przypominanie widzowi, co z kim i jak, raz chyba nawet pół odcinka to było przypominanie, bo przecież widz jest tępy i nie pamięta. Oj, oglądanie to w ciągu, będzie musiało być mordengą. Choć do warstwy fabularnej, nie mam nic, no może po za tymi "zasadami jak wychodować", które wydają się być napisane na prędko, to jest okej. Problem tym razem leżał w sposobie opowiadania historii. Jak dla mnie 6/10. Jest ok, ale przypominania wyglądały tak, jakby odcinek był raz do roku.

1 0

Trzecia część. O.O No cóż, jeszcze nie obejrzałam, ale wkrótce się za to zabieram, bo mam wrażenie, że będzie tak samo dobre jak poprzednie dwa sezony. :)

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane