Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Masamune-kun no Revenge R

  2 sezon Masamune-kun no Revenge…

  OVA i 1 seria: https://anime-odcinki.pl/szukaj/Masamune-kun+no+Revenge

  Jako dzieciak z nadwagą, Makabe Masamune był brutalnie obrażony i poniżony przez jedną, konkretną dziewczynę – Adagaki Aki. W akcie chęci zemsty w przyszłości, Makabe poddał się rygorowi samodoskonalenia i polepszenia osobowości. Lata później, Masamune powraca jako nowy mężczyzna. Przystojny, popularny, najlepszy w nauce i dobry w sporcie. Przenosi się do szkoły Aki i zostaje przez nią nierozpoznany. Teraz Masamune-kun jest gotowy na konfrontacje z dziewczyną, która tak poniżała go lata temu. Czy zemsta będzie tak słodka jak myśli? anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Inne: 
  Pierwowzór: 
  Postaci: 
  Widownia: 

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  12 x24 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  @Freckles-san nic dodać, nic ująć szanowny kolego. Ja także nie wyczułem chemii pomiędzy tą dwójką, natomiast z Yoshino jak najbardziej. I czy nie byłoby lepiej dla samego zakończenia, gdyby nie było aż tak oczywiste? Gdyby został z Yoshino, seria na pewno zyskała by na końcówce. U mnie również 6/10.

  0 0

  No cóż, dość nie spodziewanie jednak postanowiono to dokończyć i... no średnia 6/10 jak dla mnie. Przez całą serie chyba najlepiej Masamune dogadywał się z najlepsza przyjaciółką/służącą Adagaki któa to zresztą okazała się być tak naprawdę głównym antagonistą, która to skłóciła tytułowych bohaterów. Wydaje mi się, że niepotrzebny wątek z Francuzką oraz ten z tą "chorobą", zabrał niepotrzebnie trochę czasu. Do tego też, praktycznie zerowy postęp postaci tła, którzy się kręcą tylko wokół głównej pary. Gdyby choć chwilę dostał wątek Kojuro, który próbuje swych sił w zdobyciu Fujiomiya, po za pojedynczymi zdaniami by nie zapomnieć itd. Spodziewałem się czegoś trochę lepszego, mocniejszego nacisku na nieporozumienie z przeszłości czy konfrontacja z tą przeszłością. Finał dość typowy, niby pod koniec coś tam odważniejszego było, że to Yoshino Koiwa jednak okaże się tą wygrywającą, acz z drugiej strony, sprawczyni całego zamieszania i bólu jakie wyrządziła, mogłaby być tą ostateczną? Z drugiej strony, w końcu przyjaciółka z dzieciństwa wygrała. Sporym minusem dla mnie jest to, że ciężko mi tu wyczuć chemie między Makabe Masamune a Adagaki Aki, mimo że w pierwszym sezonie który był znacznie wyraźniejszy. Nie mniej, fajnie, że to anime doczekało się finału, jednak czuć, że mogło być lepiej.

  0 0

  Zemsta, romans. Wyszło całkiem fajnie :)

  0 0

  Jak zwykle amine ledwo co zaczęło wychodzić a już tępe dzidy powystawiały jakże obiektywne oceny dla całego tytułu xP

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL