Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Masamune-kun no Revenge R 12 PL

  Poprzedni odcinek
  GDrive  PL
  Cda PL
  Mega PL
  Dailymotion PL
  Dood PL
  Sibnet PL
  Myvi PL
  Multi-server EN
  Tytuł serii anime: 
  Numer odcinka: 
  12
  Autor napisów: 

  Porushi

  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  No oczywiście, nie wybrał dziewczyny, która byla w stanie pojechac za nim w odległe miejsce, tylko tą, która siedziała na dupie i nic nie zrobiła. Można powiedzieć, że przecież ona z nim chodziła, więc dużo zrobiła, jednak to ona była powodem dla którego odciął się ze wszystkimi. Zdecydowanie Yoshino byłaby lepszym wyborem.

  0 0

  Szczerze nie podobała mi się ta końcówka, wolałem Yoshino. Aki przez całą serię była dla mnie irytująca. W sumie dobrze, że nie przeciągali tego na kolejny sezon.

  0 0

  The end 😉

  0 0

  I koniec, miazgi jednak nie było a finał bez zaskoczenia i zrobiony dość przewidywalnie, niestety... Acz w końcu doczekaliśmy się końca tej produkcji. Szkoda tylko, że innych wątków nawet nie liznął.