Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Mashle

  Dla pozostałych mieszkańców jego świata, zdominowanego przez magię, młody i pozbawiony mocy Mash Burnedead stanowi zagrożenie dla puli genetycznej i musi zostać wyeliminowany. Żyjąc w ukryciu w lesie, codziennie trenuje swoje ciało, budując mięśnie wystarczająco silne, by rywalizować z magią! Gdy jednak jego tożsamość zostaje ujawniona, a spokój jego życia zagrożony, Mash rozpoczyna podróż, by stać się „Boskim Wizjonerem” – rolą tak potężną, że społeczeństwo będzie musiało zaakceptować jego istnienie.
  Aby zachować swoje spokojne życie, pozbawiony mocy magicznych Mash zapisuje się do prestiżowej Akademii Magii Easton, gdzie rywalizuje z dziećmi jednych z najpotężniejszych i najelitarniejszych osób w królestwie. Bez niezbędnych umiejętności do przetrwania w Easton, czyli magii, Mash wydaje się być już w niekorzystnej sytuacji w porównaniu do swoich kolegów z klasy. Aby osiągnąć swoje cele, Mash będzie musiał przetrwać każdą próbę, używając tylko swoich pięści i pokonując magię mięśniami, wszystko po to, aby zdobyć prestiżowy tytuł Boskiego Wizjonera!

  Zwiastun:

  anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Inne: 
  Pierwowzór: 
  Postaci: 
  Widownia: 

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  12×24 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  Spoko jest, szkoda tylko że takie krótkie. Fajna komiedia

  0 0

  8/10 Fajne ale jakoś te żarty nie kupiły mnie do końca

  0 0

  Niezłe anime do pośmiania się :) czekam na 2 sezon

  0 0

  Dziwne ale całkiem fajne :)

  0 1

  Mash Burnedead - młody i pozbawiony mocy chłopak stanowi nie lada zagrożenie dla mieszkańców świata zdominowanego przez magię i musi zostać wyeliminowany. Żyjąc w ukryciu w lesie, codziennie trenuje swoje ciało, budując mięśnie wystarczająco silne, by rywalizować z magami. Gdy jego tożsamość zostaje ujawniona, a spokój jego życia zagrożony, Mash rozpoczyna podróż, by stać się „Boskim Wizjonerem”. W tym celu wstępuje do szkoły magii... Kapitalna komedia dodatkowo wypełniona akcją. Mash za nic ma kwestię kompletnego braku mocy, bo wszystko załatwia siłą swoich mięśni, ale robi to w taki sposób, że czasem można spaść z krzesła podczas seansu. Co więcej nie wykazuje absolutnie żadnych kompleksów z powodu swoich braków. Widać momentami spore podobieństwo do serii o Harrym Potterze (na pewno seria ta była inspiracją), ale to anime jest zrobione z jajem, tak że bawiłem się doskonale. Ponadto design protagonisty odrobinę przypomina Saitamę z One Punch Man, czym jeszcze poprawia odbiór serii (a przynajmniej dla mnie). W moim mniemaniu - absolutny hicior zakończonego właśnie sezonu - 9/10 i ulubione. Czekam na sezon drugi w 2024 roku.

  0 0

  spoko :)

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL